У UNIT.City виділять 50 тис грн для арт-трансформації

Čytaty latynkoju
У UNIT.City виділять 50 тис грн для арт-трансформації

Один з засновників UNIT.City Макс Яковер на своїй сторінці у Facebook повідомив про початок першого конкурсу у рамках UNIT.City Art Prize. Головна мета – підтримка та розвиток проектів на перетині сучасних технологій та мистецтва.

Умови конкурсу в UNIT.City

До 15 липня учасники мають представити технічне рішення та власне бачення арт-трансформації димової труби на території UNIT.City. Майбутній арт-об’єкт має поєднати у собі креатив та інноваційні рішення.

Претендентами на здобуття Премії можуть стати художники, науковці, інженери, архітектори, дизайнери чи мистецько-наукові групи.

Винагорода за ідею

Головний приз — 50 тис гривень та покриття витрат на реалізацію свого задуму. Переможця Премії буде визначено міжнародним журі до 28 липня 2017 року. Проект буде реалізовано до кінця вересня 2017 року. Зареєструватися для участі у Art Prize можна за посиланням.

Нам у спадок від заводу залишилася труба висотою 60 метрів — найпомітніша точка в Парку і трохи за його межами. Ми вирішили її не руйнувати, а спробувати трансформувати в арт-об’єкт. Навіщо? Тому що сучасне мистецтво може транслювати цінності і «включати» мозок.

Макс Яковер, управляючий партнер, CEO в UNIT.Cit