Про вуха в цифрах: Apple запускає аналітику для подкастів на iTunes

Pro vuha v cyfrah: Apple zapuskaje analityku dlja podkastiv na iTunes

Основна причина нововведення — це те, що дотепер Apple практично не давала ніяких даних про прослуховування подкастів. Тепер компанія врахує аналітику про більшість подкастів, щоб творці аудіо та бренди-рекламодавці могли побачити взаємодію із аудиторією

Osnovna pryčyna novovvedennja — ce te, ščo doteper Apple praktyčno ne davala nijakyh danyh pro prosluhovuvannja podkastiv. Teper kompanija vrahuje analityku pro biľšisť podkastiv, ščob tvorci audio ta brendy-reklamodavci mogly pobačyty vzajemodiju iz audytorijeju

Великі зміни чекають на авторів аудіоконтенту, адже Apple збирається дозволити користувачам перегляд статистики: які подкасти слухачі дійсно люблять і що вони ігнорують.

Як функціонуватиме нова версія програми для подкастів

Apple надасть базову аналітику творцям подкастів, дозволивши їм бачити, коли слухачі запускають окремі епізоди, які частини їм найбільше довподоби, а які вони пропускають. Основна причина нововведення: дотепер Apple практично не давала ніяких даних про прослуховування подкастів, а лише фіксувалося, що хтось завантажив окремий епізод.

Тепер Apple враховує аналітику про більшість подкастів, щоби автори та рекламодавці розуміли, як люди взаємодіють з наданою інформацією. Крім того, бізнес-менеджер Apple Джеймс Боггс повідомив, що компанія надаватиме анонімні дані про продуктивність прослуховування подкастів, не прив’язану до окремих користувачів. Це означає, що автор подкасту зможе бачити загальну реакцію при прослуховуванні, але не зможе створювати контент або рекламу, призначену для окремих осіб або навіть груп слухачів.

І хоча рекламодавці не зможуть побачити, хто слухає їх, вони зможуть проаналізувати, який відсоток слухачів проходить повз них. Важливою умовою є те, що рекламодавці подкасту зможуть дізнатися, за що саме вони платили і чи справді така реклама була ефективною.

Як відреагували творці подкастів

Метью Лібер, президент Gimlet Media, відреагував на нововведення у своєму Twitter. Він зазначив, що автори аудіоконтенту давно просили Apple надавати таку інформацію.

Творці цифрового контенту і рекламодавців очікують подібного нововведення також і від YouTube та Facebook. Аналітика, ймовірно, покаже, що деякі формати оголошень або місця розміщення не працюють — тож бренди і компанії надаватимуть перевагу сплати за те, що люди хочуть споживати, а знання того, як вони споживають медіапродукт, дає можливість покращити рекламні кампанії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: