fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft представила нову консоль для ґеймерів

Microsoft predstavyla novu konsoľ dlja ğejmeriv
Вперше новинку було анонсовано в квітні 2017 року — але тоді це були лише здогадки та припущення ігрових журналістів. Сьогодні на презентації в рамках E3 компанія Microsoft показала результат роботи так званого «проекту Project Scorpio» — офіційно нова втіха для ґеймерів називатиметься Xbox One X
Vperše novynku bulo anonsovano v kvitni 2017 roku — ale todi ce buly lyše zdogadky ta prypuščennja igrovyh žurnalistiv. Sogodni na prezentaciї v ramkah E3 kompanija Microsoft pokazala rezuľtat roboty tak zvanogo «proektu Project Scorpio» — oficijno nova vtiha dlja ğejmeriv nazyvatymeťsja Xbox One X
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Продажі нової консолі від Microsoft розпочнуться в усьому світі 7 листопада 2017 року. Ось що відомо про новинку із різних джерел та офіційної презентації. На часі дізнатися більше про новітню консоль. Сумісність із попередніми поколіннями консолей. Аксесуари попередніх поколінь Xbox One будуть повністю сумісними — а також обіцяно зворотню сумісність ігор для Xbox 360 та Xbox One, які досі є доволі популярними серед геймерів. Серед планів Microsoft — технологія так званого суперсемплінґу для покращення картинки на різних типах телевізорів. За словами представників компанії, це має дати якісно новий рівень якості для гравців. Технічні характеристики. Графічна потужність у 6 терафлопсів (що більше, ніж у конкуруючої консолі PS4 Pro від Sony). Кастомізований GPU-двигунець Scorpio із частотою 1172 MHz. Рідинне охолодження, аналогічне до топових моделей ігрових відеокарт у ігрових компютерах. Обіцяно також, що ігри у якості 900p та 1080p для Xbox One будуть йти у якості картинки 4K на консолі Xbox One X. В новій консолі також є HDMI-вхід та немає окремого порту для ігрового контролера Kinect, який компанія довгий час просувала. Що ще важливо знати про новинку. В Microsoft новинку називають найменшою із консолей серії Xbox, які коли-небудь виходили. Серед найперших нових ігор для неї — Forza Motorsport 7, вона буде доступна із 3 жовтня 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Продажі нової консолі від Microsoft розпочнуться в усьому світі 7 листопада 2017 року. Ось що відомо про новинку із різних джерел та офіційної презентації. На часі дізнатися більше про новітню консоль.

Сумісність із попередніми поколіннями консолей

Аксесуари попередніх поколінь Xbox One будуть повністю сумісними — а також обіцяно зворотню сумісність ігор для Xbox 360 та Xbox One, які досі є доволі популярними серед геймерів. Серед планів Microsoft — технологія так званого «суперсемплінґу» для покращення картинки на різних типах телевізорів. За словами представників компанії, це має дати якісно новий рівень якості для гравців.

Технічні характеристики

  • Графічна потужність у 6 терафлопсів (що більше, ніж у конкуруючої консолі PS4 Pro від Sony).
  • Кастомізований GPU-двигунець Scorpio із частотою 1172 MHz.
  • Рідинне охолодження, аналогічне до топових моделей ігрових відеокарт у ігрових комп’ютерах.

Обіцяно також, що ігри у якості 900p та 1080p для Xbox One будуть йти у якості картинки 4K на консолі Xbox One X. В новій консолі також є HDMI-вхід та немає окремого порту для ігрового контролера Kinect, який компанія довгий час просувала.

Що ще важливо знати про новинку

В Microsoft новинку називають найменшою із консолей серії Xbox, які коли-небудь виходили. Серед найперших нових ігор для неї — Forza Motorsport 7, вона буде доступна із 3 жовтня 2017 року.

Джерело: CNet

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: