Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft представила нову консоль для ґеймерів

Microsoft predstavyla novu konsoľ dlja ğejmeriv

Вперше новинку було анонсовано в квітні 2017 року — але тоді це були лише здогадки та припущення ігрових журналістів. Сьогодні на презентації в рамках E3 компанія Microsoft показала результат роботи так званого «проекту Project Scorpio» — офіційно нова втіха для ґеймерів називатиметься Xbox One X
Vperše novynku bulo anonsovano v kvitni 2017 roku — ale todi ce buly lyše zdogadky ta prypuščennja igrovyh žurnalistiv. Sogodni na prezentaciї v ramkah E3 kompanija Microsoft pokazala rezuľtat roboty tak zvanogo «proektu Project Scorpio» — oficijno nova vtiha dlja ğejmeriv nazyvatymeťsja Xbox One X
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Продажі нової консолі від Microsoft розпочнуться в усьому світі 7 листопада 2017 року. Ось що відомо про новинку із різних джерел та офіційної презентації. Сумісність із попередніми поколіннями консолей. Аксесуари попередніх поколінь Xbox One будуть повністю сумісними — а також обіцяно зворотню сумісність ігор для Xbox 360 та Xbox One. Серед планів Microsoft — технологія так званого суперсемплінґу для покращення картинки на різних типах телевізорів. Технічні характеристики. Графічна потужність у 6 терафлопсів (що більше, ніж у конкуруючої консолі PS4 Pro від Sony). Кастомізований GPU-двигунець Scorpio із частотою 1172MHz. Рідинне охолодження, аналогічне до топових моделей ігрових відеокарт. Обіцяно також, що ігри у якості 900p та 1080p для Xbox One будуть йти у 4K на Xbox One X. В новій консолі також є HDMI-вхід та немає окремого порту для контролера Kinect. Що ще важливо знати про новинку. В Microsoft новинку називають найменшою із консолей серії Xbox, які коли-небудь виходили. Серед найперших нових ігор для неї — Forza Motorsport 7, вона буде доступна із 3 жовтня 2017 року.

Продажі нової консолі від Microsoft розпочнуться в усьому світі 7 листопада 2017 року. Ось що відомо про новинку із різних джерел та офіційної презентації.

Сумісність із попередніми поколіннями консолей

Аксесуари попередніх поколінь Xbox One будуть повністю сумісними — а також обіцяно зворотню сумісність ігор для Xbox 360 та Xbox One. Серед планів Microsoft — технологія так званого «суперсемплінґу» для покращення картинки на різних типах телевізорів.

Технічні характеристики

  • Графічна потужність у 6 терафлопсів (що більше, ніж у конкуруючої консолі PS4 Pro від Sony).
  • Кастомізований GPU-двигунець Scorpio із частотою 1172MHz.
  • Рідинне охолодження, аналогічне до топових моделей ігрових відеокарт.

Обіцяно також, що ігри у якості 900p та 1080p для Xbox One будуть йти у 4K на Xbox One X. В новій консолі також є HDMI-вхід та немає окремого порту для контролера Kinect.

Що ще важливо знати про новинку

В Microsoft новинку називають найменшою із консолей серії Xbox, які коли-небудь виходили. Серед найперших нових ігор для неї — Forza Motorsport 7, вона буде доступна із 3 жовтня 2017 року.

Джерело: CNet

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: