Microsoft представила нову консоль для ґеймерів

Čytaty latynkoju
Microsoft представила нову консоль для ґеймерів

Продажі нової консолі від Microsoft розпочнуться в усьому світі 7 листопада 2017 року. Ось що відомо про новинку із різних джерел та офіційної презентації. На часі дізнатися більше про новітню консоль.

Сумісність із попередніми поколіннями консолей

Аксесуари попередніх поколінь Xbox One будуть повністю сумісними — а також обіцяно зворотню сумісність ігор для Xbox 360 та Xbox One, які досі є доволі популярними серед геймерів. Серед планів Microsoft — технологія так званого «суперсемплінґу» для покращення картинки на різних типах телевізорів. За словами представників компанії, це має дати якісно новий рівень якості для гравців.

Технічні характеристики

  • Графічна потужність у 6 терафлопсів (що більше, ніж у конкуруючої консолі PS4 Pro від Sony).
  • Кастомізований GPU-двигунець Scorpio із частотою 1172 MHz.
  • Рідинне охолодження, аналогічне до топових моделей ігрових відеокарт у ігрових комп’ютерах.

Обіцяно також, що ігри у якості 900p та 1080p для Xbox One будуть йти у якості картинки 4K на консолі Xbox One X. В новій консолі також є HDMI-вхід та немає окремого порту для ігрового контролера Kinect, який компанія довгий час просувала.

Що ще важливо знати про новинку

В Microsoft новинку називають найменшою із консолей серії Xbox, які коли-небудь виходили. Серед найперших нових ігор для неї — Forza Motorsport 7, вона буде доступна із 3 жовтня 2017 року.