fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із Києва до ЄС вирушить «Перший безвізовий поїзд»

Iz Kyjeva do JeS vyrušyť «Peršyj bezvizovyj poїzd»
У неділю, 11 червня, з Києва до ЄС вирушить «Перший безвізовий поїзд» до Перемишля, на якому здійснять символічну першу безвізову подорож до ЄС 40 громадських активістів, аналітиків, експертів, митців і журналістів.
U nedilju, 11 červnja, z Kyjeva do JeS vyrušyť «Peršyj bezvizovyj poїzd» do Peremyšlja, na jakomu zdijsnjať symvoličnu peršu bezvizovu podorož do JeS 40 gromadśkyh aktyvistiv, analitykiv, ekspertiv, mytciv i žurnalistiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перед відправленням поїзда на Центральному залізничному вокзалі Києва відбудеться церемонія прощання з візовим режимом, під час якої з короткими промовами виступлять низка представників влади як з української сторони, так і зі сторони країн-учасниць Євросоюзу. На часі дізнатися більше про безвізовий потяг. Хто виступатиме на відкритті. Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ян Пєкло, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Юргіс Вілчінскас, Голова відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Навіщо ця ініціатива. Метою подорожі є символічний акт першого перетину кордону з ЄС за безвізового режиму, а також публічне обговорення і рефлексія питань свободи пересування в сучасному світі, шляху України до безвізового режиму, значення його набуття. Безвізовий Потяг зупинятиметься у Львові. Під час зупинки у Львові до учасників подорожі приєднаються відомі львівяни. Що проходитиме у Польщі. По прибуттю до Перемишля на залізничному вокзалі відбудеться прес-конференція, у якій візьмуть участь, окрім пасажирів поїзда, польські громадські діячі, інтелектуали, дипломати з обох сторін, зокрема, Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця та екс-депутат Європарламенту і громадський діяч Павєл Залєвський. Де дізнатися докладну програму та акредитуватися. З програмою можна ознайомитися за посиланням. Робоча мова: українська, англійська. Стежити за перебігом поїздки у соцмережах можна буде за хештегами #безвізовийпоїзд, #visafreetrain. Виступи у Києві 11 червня відбудуться на відкритому повітрі, з питань акредитації звертайтеся за адресою [email protected] або за телефоном +38 066 5851997
Реклама 👇 Замовити

Перед відправленням поїзда на Центральному залізничному вокзалі Києва відбудеться «церемонія прощання з візовим режимом», під час якої з короткими промовами виступлять низка представників влади як з української сторони, так і зі сторони країн-учасниць Євросоюзу. На часі дізнатися більше про безвізовий потяг.

Хто виступатиме на відкритті

  • Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
  • Ян Пєкло, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні
  • Юргіс Вілчінскас, Голова відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні

Навіщо ця ініціатива

Метою подорожі є символічний акт першого перетину кордону з ЄС за безвізового режиму, а також публічне обговорення і рефлексія питань свободи пересування в сучасному світі, шляху України до безвізового режимуІз Києва до ЄС вирушить «Перший безвізовий поїзд» 1Безвіз — коротка інструкція для перших мандрівників, значення його набуття. Безвізовий Потяг зупинятиметься у Львові. Під час зупинки у Львові до учасників подорожі приєднаються відомі львів’яни.

Що проходитиме у Польщі

По прибуттю до Перемишля на залізничному вокзалі відбудеться прес-конференція, у якій візьмуть участь, окрім пасажирів поїзда, польські громадські діячі, інтелектуали, дипломати з обох сторін, зокрема, Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця та екс-депутат Європарламенту і громадський діяч Павєл Залєвський.

Де дізнатися докладну програму та акредитуватися

З програмою можна ознайомитися за посиланням.

Робоча мова: українська, англійська. Стежити за перебігом поїздки у соцмережах можна буде за хештегами #безвізовийпоїзд, #visafreetrain.

Виступи у Києві 11 червня відбудуться на відкритому повітрі, з питань акредитації звертайтеся за адресою [email protected] або за телефоном +38 066 5851997

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: