fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У UNIT.city презентують проекти соцпідприємництва

U UNIT.city prezentujuť proekty socpidpryjemnyctva
В приміщенні UNIT.city в Києві по вул. Дорогожицька, 1 відбудеться презентація соціальних підприємств, що покликані допомогти внутрішньо переміщеним особам та ветеранам АТО
V prymiščenni UNIT.city v Kyjevi po vul. Dorogožyćka, 1 vidbudeťsja prezentacija sociaľnyh pidpryjemstv, ščo poklykani dopomogty vnutrišńo peremiščenym osobam ta veteranam ATO
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сьогодні у Києві з 13:00 до 16:00 в приміщенні UNIT.city по вул. Дорогожицька, 1 відбудеться презентація соціальних підприємств — 14 людей, які хочуть стати соціальними підприємцями та мають власну ідею, представлять свої проекти. На часі дізнатися більше про презентацію та про те, чого стосуються презентовані ініціативи. Які проекти презентуватимуть у UNIT.city. Проекти, які підготували учасники, направлені на подолання наслідків соціально-економічних негараздів на Сході України. Майбутні підприємці вже мають власні ідеї, покликані допомогти внутрішньо переміщеним особам та ветеранам АТО. Учасники вивчили громадську думку, перевірили свою ідею на пересічних громадянах та на потенційній цільовій аудиторії, а також пройшли навчання, перш ніж презентувати проекти.  
Реклама 👇 Замовити

Сьогодні у Києві з 13:00 до 16:00 в приміщенні UNIT.city по вул. Дорогожицька, 1 відбудеться презентація соціальних підприємств — 14 людей, які хочуть стати соціальними підприємцями та мають власну ідею, представлять свої проекти. На часі дізнатися більше про презентацію та про те, чого стосуються презентовані ініціативи.

Які проекти презентуватимуть у UNIT.city

Проекти, які підготували учасники, направлені на подолання наслідків соціально-економічних негараздів на Сході України. Майбутні підприємці вже мають власні ідеї, покликані допомогти внутрішньо переміщеним особам та ветеранам АТО. Учасники вивчили громадську думку, перевірили свою ідею на пересічних громадянах та на потенційній цільовій аудиторії, а також пройшли навчання, перш ніж презентувати проекти.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: