fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Співзасновник UNIT.City розповість у Львові про управління

Spivzasnovnyk UNIT.City rozpovisť u Lvovi pro upravlinnja
Зустріч відбудеться 13 травня о 18:30 в галереї Zefirina
Zustrič vidbudeťsja 13 travnja o 18:30 v galereї Zefirina
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Львові говоритимуть про креативність державних установ із Максимом Бахматовим. Що варто знати про спікера?. До березня 2017 року Максим Бахматов працював генеральним директором Національного експоцентру України (ВДНГ), а також є резидентом українського Comedy Club, засновником IT-компанії UkrGerman, підприємцем та одним з керівників в проекті UNIT.City. Для кого цей захід у Львові?. Захід організовано для всіх, хто хоче дізнатися, як можна створити креативний осередок в стінах державних установ. Також Максим Бахматов поділиться інформацією про те, як знайти команду спраглу змін. В ході розмови заплановано розглянути нові підходи до керування культурно-просвітницькими закладами в Україні. Де і коли пройде зустріч?. Зустріч відбудеться у Львові 13 травня о 18:30 по вул. Заводська 31 (галерея Zefirina, 3-й поверх). Вхід вільний. Обовязкова реєстрація тут.
Реклама 👇 Замовити

У Львові говоритимуть про креативність державних установ із Максимом Бахматовим.

Що варто знати про спікера?

До березня 2017 року Максим Бахматов працював генеральним директором Національного експоцентру України (ВДНГ), а також є резидентом українського Comedy Club, засновником IT-компанії UkrGerman, підприємцем та одним з керівників в проекті UNIT.City.

Для кого цей захід у Львові?

Захід організовано для всіх, хто хоче дізнатися, як можна створити креативний осередок в стінах державних установ. Також Максим Бахматов поділиться інформацією про те, як знайти команду спраглу змін. В ході розмови заплановано розглянути нові підходи до керування культурно-просвітницькими закладами в Україні.

Співзасновник UNIT.City розповість у Львові про управління 1

Де і коли пройде зустріч?

Зустріч відбудеться у Львові 13 травня о 18:30 по вул. Заводська 31 (галерея Zefirina, 3-й поверх). Вхід вільний. Обов’язкова реєстрація тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: