Хакатон blockchain-розробників називається The Proof-of-Work Competition. Перемогу та чек на $10 тис отримала децентралізована криптобіржа, котра працюватиме із цифровими активами стандарту ERC20. Українці посіли друге місце із проектом QuickBlocks. На часі дізнатися більше про цей стартап.
В чому полягає суть українського стартапу, представленого на blockchain-хакатоні в Нью-Йорку
Запропонований стартап перевіряє стан балансу розумного контракту на криптобіржі. Усе відбувається в режимі реального часу. Перевірка проводиться після передачі кожного блоку в blockchain-ланцюгах. В разі певних порушень чи збоїв всі зацікавлені сторони контракту одразу отримують сповіщення та зупинку контракту. Розробники кажуть, що випадки викрадення криптоактивів з контрактів траплялися раніше і мали затримку у реагуванні на кілька годин. Аби запобігти подібним речам, цей стартап дозволяє заблокувати підозрілу активність за 15 секунд. Команду для реалізації рішення зібрали прямо під час хакатону. Починання зацікавило журі хакатону.
Нагадаємо, нещодавно найпопулярніша криптовалюта Bitcoin вчергове побилаBitcoin встановив черговий рекорд вартості власний рекорд вартості, перетнувши позначку у $2 тис за одиницю, тож перевірка надійності контрактів із криптовалютами на біржах стає все більш затребуваним інструментом. Рекорди цифрова валюта б’є вже не перший раз — проте добратися до позначки у $2 тис біткоїнам вдалося ледь не вперше. Ще в січні 2017 року BitcoinКриптовалюта Bitcoin пробила історичний максимум торгувався на рівні трохи більше $1 тис, а потім відбувся спад курсу. Минулі декілька місяців криптовалюта почала рости в ціні, ріст у порівнянні «рік до року» склав 300%— рік тому, 18-19 травня 2016-го курс складав $453. Ринкова капіталізація криптовалюти сягнула позначки $31 млрд.