Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Жінок-розробниць запрошують на міжнародну програму стипендій

Žinok-rozrobnyć zaprošujuť na mižnarodnu programu stypendij

Ініціатива покликана забезпечити 100 повних стипендій для курсів технічної сертифікації.  Впродовж навчання будуть зустрічі з представниками Google, експертами та наставниками програми
Iniciatyva poklykana zabezpečyty 100 povnyh stypendij dlja kursiv tehničnoї sertyfikaciї.  Vprodovž navčannja buduť zustriči z predstavnykamy Google, ekspertamy ta nastavnykamy programy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Women Techmakers спільно з Udacity планує запровадити стипендіальну програму для жінок. Ініціатива покликана забезпечити 100 повних стипендій для курсів технічної сертифікації.  Можливості стипендії Women Techmakers. Стипендія надасть жінкам по всьому світу безкоштовний доступ до одного з сертифікованих Google онлайн-інтерфейсів Front End Web Development, Android Basics, Android Developer, чи Full Stack Development на один рік. Переваги навчання. В першу чергу, ви отримуєте ресурси впродовж року для покращення технічних навичок за допомогою одного з вищезгаданих інтерфейсів. Також існує можливість стати частиною глобального співтовариства жінок. Впродовж навчання будуть зустрічі з представниками Google, експертами та наставниками програми. Випускниці Nanodegree отримають поради щодо професійної орієнтації та інтерв’ю від Google і партнерів. Крім того,Women Techmakers пропонує поділитися вашою унікальною історією і проектом безпосередньо на платформі. Вимоги до кандидаток:. позиціонувати себе як жінка мати 18 років на момент подачі заявки вільно володіти англійською мовою навчатись протягом року на програмі Nanodegree Аплікаційну форму можна заповнити тут.

Women Techmakers спільно з Udacity планує запровадити стипендіальну програму для жінок. Ініціатива покликана забезпечити 100 повних стипендій для курсів технічної сертифікації. 

Можливості стипендії Women Techmakers

Стипендія надасть жінкам по всьому світу безкоштовний доступ до одного з сертифікованих Google онлайн-інтерфейсів Front End Web Development, Android Basics, Android Developer, чи Full Stack Development на один рік.

Переваги навчання

В першу чергу, ви отримуєте ресурси впродовж року для покращення технічних навичок за допомогою одного з вищезгаданих інтерфейсів. Також існує можливість стати частиною глобального співтовариства жінок. Впродовж навчання будуть зустрічі з представниками Google, експертами та наставниками програми. Випускниці Nanodegree отримають поради щодо професійної орієнтації та інтерв’ю від Google і партнерів. Крім того,Women Techmakers пропонує поділитися вашою унікальною історією і проектом безпосередньо на платформі.

Вимоги до кандидаток:

  • позиціонувати себе як жінка
  • мати 18 років на момент подачі заявки
  • вільно володіти англійською мовою
  • навчатись протягом року на програмі Nanodegree

Аплікаційну форму можна заповнити тут.

Джерело: Women Techmakers

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: