fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Жінок-розробниць запрошують на міжнародну програму стипендій

Žinok-rozrobnyć zaprošujuť na mižnarodnu programu stypendij
Ініціатива покликана забезпечити 100 повних стипендій для курсів технічної сертифікації.  Впродовж навчання будуть зустрічі з представниками Google, експертами та наставниками програми
Iniciatyva poklykana zabezpečyty 100 povnyh stypendij dlja kursiv tehničnoї sertyfikaciї.  Vprodovž navčannja buduť zustriči z predstavnykamy Google, ekspertamy ta nastavnykamy programy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток участі жінок можливий не лише у сфері підприємництва, але й у царині технологій. Women Techmakers спільно з Udacity планує запровадити стипендіальну програму для жінок. Ініціатива покликана забезпечити 100 повних стипендій для курсів технічної сертифікації. На часі дізнатися більше про те, як стати учасницею цієї програми і який сенс участі у ній.  Можливості стипендії Women Techmakers. Стипендія в рамках програми навчання надасть жінкам по всьому світу безкоштовний доступ до одного з сертифікованих Google онлайн-інтерфейсів Front End Web Development, Android Basics, Android Developer, чи Full Stack Development на один рік. Переваги навчання. В першу чергу, ви отримуєте інформаційні та інструментальні ресурси впродовж року для покращення технічних навичок за допомогою одного з вищезгаданих інтерфейсів. Також існує можливість стати частиною глобального співтовариства жінок. Впродовж навчання учасницям будуть організовані зустрічі з представниками Google, експертами та наставниками програми. Випускниці Nanodegree отримають поради щодо професійної орієнтації та інтервю від Google і партнерів освітньої програми. Крім того,Women Techmakers пропонує поділитися вашою унікальною історією і проектом безпосередньо на платформі свого курсу. Вимоги до кандидаток:. позиціонувати себе як жінка мати 18 років на момент подачі заявки про участь у відборі вільно володіти англійською мовою для проходження курсу навчатись протягом року на програмі Nanodegree Аплікаційну форму потенційні учасниці мають змогу заповнити за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток участі жінок можливий не лише у сфері підприємництва, але й у царині технологій. Women Techmakers спільно з Udacity планує запровадити стипендіальну програму для жінок. Ініціатива покликана забезпечити 100 повних стипендій для курсів технічної сертифікації. На часі дізнатися більше про те, як стати учасницею цієї програми і який сенс участі у ній. 

Можливості стипендії Women Techmakers

Стипендія в рамках програми навчання надасть жінкам по всьому світу безкоштовний доступ до одного з сертифікованих Google онлайн-інтерфейсів Front End Web Development, Android Basics, Android Developer, чи Full Stack Development на один рік.

Переваги навчання

В першу чергу, ви отримуєте інформаційні та інструментальні ресурси впродовж року для покращення технічних навичок за допомогою одного з вищезгаданих інтерфейсів. Також існує можливість стати частиною глобального співтовариства жінок. Впродовж навчання учасницям будуть організовані зустрічі з представниками Google, експертами та наставниками програми. Випускниці Nanodegree отримають поради щодо професійної орієнтації та інтерв’ю від Google і партнерів освітньої програми. Крім того,Women Techmakers пропонує поділитися вашою унікальною історією і проектом безпосередньо на платформі свого курсу.

Вимоги до кандидаток:

  • позиціонувати себе як жінка
  • мати 18 років на момент подачі заявки про участь у відборі
  • вільно володіти англійською мовою для проходження курсу
  • навчатись протягом року на програмі Nanodegree

Аплікаційну форму потенційні учасниці мають змогу заповнити за посиланням.

Джерело: Women Techmakers

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: