Жінок-розробниць запрошують на міжнародну програму стипендій

Čytaty latynkoju
Жінок-розробниць запрошують на міжнародну програму стипендій

Розвиток участі жінок можливий не лише у сфері підприємництва, але й у царині технологій. Women Techmakers спільно з Udacity планує запровадити стипендіальну програму для жінок. Ініціатива покликана забезпечити 100 повних стипендій для курсів технічної сертифікації. На часі дізнатися більше про те, як стати учасницею цієї програми і який сенс участі у ній. 

Можливості стипендії Women Techmakers

Стипендія в рамках програми навчання надасть жінкам по всьому світу безкоштовний доступ до одного з сертифікованих Google онлайн-інтерфейсів Front End Web Development, Android Basics, Android Developer, чи Full Stack Development на один рік.

Переваги навчання

В першу чергу, ви отримуєте інформаційні та інструментальні ресурси впродовж року для покращення технічних навичок за допомогою одного з вищезгаданих інтерфейсів. Також існує можливість стати частиною глобального співтовариства жінок. Впродовж навчання учасницям будуть організовані зустрічі з представниками Google, експертами та наставниками програми. Випускниці Nanodegree отримають поради щодо професійної орієнтації та інтерв’ю від Google і партнерів освітньої програми. Крім того,Women Techmakers пропонує поділитися вашою унікальною історією і проектом безпосередньо на платформі свого курсу.

Вимоги до кандидаток:

  • позиціонувати себе як жінка
  • мати 18 років на момент подачі заявки про участь у відборі
  • вільно володіти англійською мовою для проходження курсу
  • навчатись протягом року на програмі Nanodegree

Аплікаційну форму потенційні учасниці мають змогу заповнити за посиланням.