fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У світовій сфері поновлювальної енергетики працюють вже 10 млн осіб

U svitovij sferi ponovljuvaľnoї energetyky pracjujuť vže 10 mln osib
За словами генерального директора Міжнародного агентства відновлюваної енергетики, робочі місця будуть продовжувати рости в країнах, що розвиваються, особливо в Азії. Якщо зараз в цій сфері працює майже 10 млн осіб, то за 10-13 років чисельність подвоїться
Za slovamy generaľnogo dyrektora Mižnarodnogo agentstva vidnovljuvanoї energetyky, roboči miscja buduť prodovžuvaty rosty v kraїnah, ščo rozvyvajuťsja, osoblyvo v Aziї. Jakščo zaraz v cij sferi pracjuje majže 10 mln osib, to za 10-13 rokiv čyseľnisť podvoїťsja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2016 році зросло число зайнятості в сфері поновлюваних джерел енергії. Згідно даних Міжнародного агентства відновлюваної енергетики, в ній працювало 9,8 млн осіб, що на 1,1% більше, ніж у 2015-му. Чому відбулися ці зміни. Генеральний директор Міжнародного агентства відновлюваної енергетики засвідчив, що у сонячній енергетиці та сфері отримання енергії від вітряків більш ніж удвічі зросла кількість відповідних співробітників з 2012 року. За 4 роки сонячна енергетика стає найбільшим сегментом в загальному обсязі робочих місць. Минулого року у вітроенергетиці працювало 1,2 млн людей, що на 7 % більше, ніж у 2015 році. За словами Аднан Аміна, робочі місця будуть продовжувати рости в країнах, що розвиваються, особливо в Азії. Примітно, що характер робіт змінюється, з значним акцентом на установці, операційній та технічній підтримці систем альтернативної енергетики.. Аднан Амін. енеральний директор Міжнародного агентства відновлюваної енергетики. Хто лідирує у відновлюваній енергетиці. Китай, Бразилія, США, Індія, Японія і Німеччина стали провідними на енерговідновлювальних ринках праці. У 2016 році на азіатські країни припадало 62 % від загального числа робочих місць в порівнянні з 50 % в 2013 році. У Міжнародному агентстві відновлюваної енергетики планують, що зайнятість у поновлюваній енергетиці може скласти 24 млн осіб до 2030 року, оскільки все більше країн вживають заходів щодо боротьби зі зміною клімату.

У 2016 році зросло число зайнятості в сфері поновлюваних джерел енергії. Згідно даних Міжнародного агентства відновлюваної енергетики, в ній працювало 9,8 млн осіб, що на 1,1% більше, ніж у 2015-му.

Чому відбулися ці зміни

Генеральний директор Міжнародного агентства відновлюваної енергетики засвідчив, що у сонячній енергетиці та сфері отримання енергії від вітряків більш ніж удвічі зросла кількість відповідних співробітників з 2012 року. За 4 роки сонячна енергетика стає найбільшим сегментом в загальному обсязі робочих місць. Минулого року у вітроенергетиці працювало 1,2 млн людей, що на 7 % більше, ніж у 2015 році. За словами Аднан Аміна, робочі місця будуть продовжувати рости в країнах, що розвиваються, особливо в Азії.

Примітно, що характер робіт змінюється, з значним акцентом на установці, операційній та технічній підтримці систем альтернативної енергетики.

Аднан Амін, енеральний директор Міжнародного агентства відновлюваної енергетики

У світовій сфері поновлювальної енергетики працюють вже 10 млн осіб 1

Хто лідирує у відновлюваній енергетиці

Китай, Бразилія, США, Індія, Японія і Німеччина стали провідними на енерговідновлювальних ринках праці. У 2016 році на азіатські країни припадало 62 % від загального числа робочих місць в порівнянні з 50 % в 2013 році. У Міжнародному агентстві відновлюваної енергетики планують, що зайнятість у поновлюваній енергетиці може скласти 24 млн осіб до 2030 року, оскільки все більше країн вживають заходів щодо боротьби зі зміною клімату.

У світовій сфері поновлювальної енергетики працюють вже 10 млн осіб 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: