Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У світовій сфері поновлювальної енергетики працюють вже 10 млн осіб

U svitovij sferi ponovljuvaľnoї energetyky pracjujuť vže 10 mln osib

За словами генерального директора Міжнародного агентства відновлюваної енергетики, робочі місця будуть продовжувати рости в країнах, що розвиваються, особливо в Азії. Якщо зараз в цій сфері працює майже 10 млн осіб, то за 10-13 років чисельність подвоїться
Za slovamy generaľnogo dyrektora Mižnarodnogo agentstva vidnovljuvanoї energetyky, roboči miscja buduť prodovžuvaty rosty v kraїnah, ščo rozvyvajuťsja, osoblyvo v Aziї. Jakščo zaraz v cij sferi pracjuje majže 10 mln osib, to za 10-13 rokiv čyseľnisť podvoїťsja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2016 році зросло число зайнятості в сфері поновлюваних джерел енергії. Згідно даних Міжнародного агентства відновлюваної енергетики, в ній працювало 9,8 млн осіб, що на 1,1% більше, ніж у 2015-му. Чому відбулися ці зміни. Генеральний директор Міжнародного агентства відновлюваної енергетики засвідчив, що у сонячній енергетиці та сфері отримання енергії від вітряків більш ніж удвічі зросла кількість відповідних співробітників з 2012 року. За 4 роки сонячна енергетика стає найбільшим сегментом в загальному обсязі робочих місць. Минулого року у вітроенергетиці працювало 1,2 млн людей, що на 7 % більше, ніж у 2015 році. За словами Аднан Аміна, робочі місця будуть продовжувати рости в країнах, що розвиваються, особливо в Азії. Примітно, що характер робіт змінюється, з значним акцентом на установці, операційній та технічній підтримці систем альтернативної енергетики. Аднан Амін, енеральний директор Міжнародного агентства відновлюваної енергетики Хто лідирує у відновлюваній енергетиці. Китай, Бразилія, США, Індія, Японія і Німеччина стали провідними на енерговідновлювальних ринках праці. У 2016 році на азіатські країни припадало 62 % від загального числа робочих місць в порівнянні з 50 % в 2013 році. У Міжнародному агентстві відновлюваної енергетики планують, що зайнятість у поновлюваній енергетиці може скласти 24 млн осіб до 2030 року, оскільки все більше країн вживають заходів щодо боротьби зі зміною клімату.

У 2016 році зросло число зайнятості в сфері поновлюваних джерел енергії. Згідно даних Міжнародного агентства відновлюваної енергетики, в ній працювало 9,8 млн осіб, що на 1,1% більше, ніж у 2015-му.

Чому відбулися ці зміни

Генеральний директор Міжнародного агентства відновлюваної енергетики засвідчив, що у сонячній енергетиці та сфері отримання енергії від вітряків більш ніж удвічі зросла кількість відповідних співробітників з 2012 року. За 4 роки сонячна енергетика стає найбільшим сегментом в загальному обсязі робочих місць. Минулого року у вітроенергетиці працювало 1,2 млн людей, що на 7 % більше, ніж у 2015 році. За словами Аднан Аміна, робочі місця будуть продовжувати рости в країнах, що розвиваються, особливо в Азії.

Примітно, що характер робіт змінюється, з значним акцентом на установці, операційній та технічній підтримці систем альтернативної енергетики.

Аднан Амін, енеральний директор Міжнародного агентства відновлюваної енергетики

Хто лідирує у відновлюваній енергетиці

Китай, Бразилія, США, Індія, Японія і Німеччина стали провідними на енерговідновлювальних ринках праці. У 2016 році на азіатські країни припадало 62 % від загального числа робочих місць в порівнянні з 50 % в 2013 році. У Міжнародному агентстві відновлюваної енергетики планують, що зайнятість у поновлюваній енергетиці може скласти 24 млн осіб до 2030 року, оскільки все більше країн вживають заходів щодо боротьби зі зміною клімату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: