fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська смарт-футболка підкорила Kickstarter, зібравши $19 тис

Ukraїnśka smart-futbolka pidkoryla Kickstarter, zibravšy $19 tys
$15 тис — стільки хотіли зібрати творці нового фітнес-ґаджету, спроектованого українською командою. За 10 днів до завершення строку кампанії зібрано вже на $4 тис більше — тож можемо привітати співвітчизників
$15 tys — stiľky hotily zibraty tvorci novogo fitnes-ğadžetu, sproektovanogo ukraїnśkoju komandoju. Za 10 dniv do zaveršennja stroku kampaniї zibrano vže na $4 tys biľše — tož možemo pryvitaty spivvitčyznykiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Усі прихильники регулярних тренувань та активних видів відпочинку чи силових видів спорту знають, наскільки важливим є моніторинг показників серця. Частота серцевих скорочень може вчасно сигналізувати про надмірні навантаження на організм. Саме для таких спортсменів українські розробники презентували спеціальну смарт-футболку. Вона за допомогою вмонтованих сенсорів надсилає показники щодо діяльності серця у стані спокої та під час силового навантаження. Під’єднуючи до сенсорів спеціальний трекер-кліпсу, можна з клінічною точністю визначити, рівень і частоту скорочень, фактично — зняти показники електрокардіограми під час тренування. Розробники запустили кампанію на Kickstarter — і достроково зібрали кошти на створення футболок, які мають розіслати власникам вже восени 2017-го. В чому ключова особливість HeartIn. Кампанія виявилася успішною не в останню чергу завдяки тому, що розробники посилаються на ноу-хау свого проекту. Для моніторингу показників не потрібні сторонні великі модулі, пояси, кардіодатчики чи комплекти, які роблять тренування незручним. Розробники переконують, що HeartIn не буде дублювати існуючі фітнес-трекери чи смарт-годинники із функцією відстежування серцевого ритму. За їхніми словами, прилад, котрим вони комплектують футболки та спортивні бюстгальтери, набагато точніший. Він також значно простіший у використанні, а також дає доступ до цілої низки показників, а не лише до частоти серцевих скорочень, як це роблять стандартні фітнес-браслети чи навіть нагрудні датчики спортивних годинників під час тренувань. Дізнатися більше про смарт-футболку HeartIn можна в нашому окремому матеріалі.

Усі прихильники регулярних тренувань та активних видів відпочинку чи силових видів спорту знають, наскільки важливим є моніторинг показників серця. Частота серцевих скорочень може вчасно сигналізувати про надмірні навантаження на організм. Саме для таких спортсменів українські розробники презентували спеціальну смарт-футболку. Вона за допомогою вмонтованих сенсорів надсилає показники щодо діяльності серця у стані спокої та під час силового навантаження. Під’єднуючи до сенсорів спеціальний трекер-кліпсу, можна з клінічною точністю визначити, рівень і частоту скорочень, фактично — зняти показники електрокардіограми під час тренування. Розробники запустили кампанію на Kickstarter — і достроково зібрали кошти на створення футболок, які мають розіслати власникам вже восени 2017-го.

В чому ключова особливість HeartIn

Кампанія виявилася успішною не в останню чергу завдяки тому, що розробники посилаються на ноу-хау свого проекту. Для моніторингу показників не потрібні сторонні великі модулі, пояси, кардіодатчики чи комплекти, які роблять тренування незручним. Розробники переконують, що HeartIn не буде дублювати існуючі фітнес-трекери чи смарт-годинники із функцією відстежування серцевого ритму. За їхніми словами, прилад, котрим вони комплектують футболки та спортивні бюстгальтери, набагато точніший. Він також значно простіший у використанні, а також дає доступ до цілої низки показників, а не лише до частоти серцевих скорочень, як це роблять стандартні фітнес-браслети чи навіть нагрудні датчики спортивних годинників під час тренувань. Дізнатися більше про смарт-футболку HeartIn можна в нашому окремому матеріаліУкраїнська смарт-футболка підкорила Kickstarter, зібравши $19 тис 1HeartIn — новий український ґаджет на Kickstarter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: