fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Кредобанк» шукає розробників платформи інтернет-банкінґу

«Kredobank» šukaje rozrobnykiv platformy internet-bankinğu
Участь у тендері доступна для українських та іноземних компаній, що мають хорошу репутацію та досвід в розробці подібних платформ. Пропозиції від розробників приймаються до 22 травня 2017 року
Učasť u tenderi dostupna dlja ukraїnśkyh ta inozemnyh kompanij, ščo majuť horošu reputaciju ta dosvid v rozrobci podibnyh platform. Propozyciї vid rozrobnykiv pryjmajuťsja do 22 travnja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кредобанк оголосив тендер на розробку нової платформи для інтернет-банкінґу. Мета — покращити можливості онлайн-сервісів для клієнтів. На часі дізнатися більше про запропоновані умови конкурсу для розробників. Вимоги до розробки нової платформи. Учасник має запропонувати систему з єдиним принципом роботи на всіх типах пристроїв — комп’ютери, смартфони, планшети. Усі пристрої мають бути однаково ефективними у роботі із новітнім сайтом банку. Також платформа має бути доступною для всіх популярних операційних систем. Маж бути веб-версія для найпопулярніших браузерів та мобільні додатки для Android та iOS.  Особлива увага при цьому приділена інтеграції нової системи з існуючими платіжними системами, а також з мобільним NFC-гаманцем KredoPay. Усі ці параметри мають бути врахованими при розробці та удосконаленні існуючих послуг банку. Хто може бути учасником тендеру. Участь у тендері доступна для українських та іноземних компаній, що мають бездоганну ділову репутацію, належні ліцензії та сертифікати, що підтверджують діяльність за предметом тендеру. Важливий досвід роботи на ринку не менше 2-х років та портфоліо успішно реалізованих проектів розробки та впровадження систем онлайн-банкінгу, а ще цілодобова клієнтська підтримка. Ми прагнемо знайти партнера для створення якісно нової платформи онлайн-банкінгу, на базі якої банк побудує зручні, сучасні, функціональні та надійні мобільні й веб-додатки для фізичних осіб, підприємців та юридичних осіб.. Олександр Овчарук. директор департаменту електронного бізнесу Кредобанку. З детальними умовами тендеру можна ознайомитись тут.
Реклама 👇 Замовити

«Кредобанк» оголосив тендер на розробку нової платформи для інтернет-банкінґу. Мета — покращити можливості онлайн-сервісів для клієнтів. На часі дізнатися більше про запропоновані умови конкурсу для розробників.

Вимоги до розробки нової платформи

Учасник має запропонувати систему з єдиним принципом роботи на всіх типах пристроїв — комп’ютери, смартфони, планшети. Усі пристрої мають бути однаково ефективними у роботі із новітнім сайтом банку. Також платформа має бути доступною для всіх популярних операційних систем. Маж бути веб-версія для найпопулярніших браузерів та мобільні додатки для Android та iOS.  Особлива увага при цьому приділена інтеграції нової системи з існуючими платіжними системами, а також з мобільним NFC-гаманцем KredoPay. Усі ці параметри мають бути врахованими при розробці та удосконаленні існуючих послуг банку.

Хто може бути учасником тендеру

Участь у тендері доступна для українських та іноземних компаній, що мають бездоганну ділову репутацію, належні ліцензії та сертифікати, що підтверджують діяльність за предметом тендеру. Важливий досвід роботи на ринку не менше 2-х років та портфоліо успішно реалізованих проектів розробки та впровадження систем онлайн-банкінгу, а ще цілодобова клієнтська підтримка.

Ми прагнемо знайти партнера для створення якісно нової платформи онлайн-банкінгу, на базі якої банк побудує зручні, сучасні, функціональні та надійні мобільні й веб-додатки для фізичних осіб, підприємців та юридичних осіб.

Олександр Овчарук, директор департаменту електронного бізнесу Кредобанку

З детальними умовами тендеру можна ознайомитись тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: