«Кредобанк» шукає розробників нової платформи інтернет-банкінґу

«Kredobank» šukaje rozrobnykiv novoї platformy internet-bankinğu

Участь у тендері доступна для українських та іноземних компаній, що мають хорошу репутацію та досвід в розробці подібних платформ. Пропозиції від розробників приймаються до 22 травня 2017 року

Učasť u tenderi dostupna dlja ukraїnśkyh ta inozemnyh kompanij, ščo majuť horošu reputaciju ta dosvid v rozrobci podibnyh platform. Propozyciї vid rozrobnykiv pryjmajuťsja do 22 travnja 2017 roku

«Кредобанк» оголосив тендер на розробку нової платформи для інтернет-банкінґу. Мета — покращити можливості онлайн-сервісів для клієнтів.

Вимоги до розробки нової платформи

Учасник має запропонувати систему з єдиним принципом роботи на всіх типах пристроїв — комп’ютери, смартфони, планшети. Також платформа має бути доступною для всіх популярних операційних систем. Маж бути веб-версія для найпопулярніших браузерів та мобільні додатки для Android та iOS.  Особлива увага приділена інтеграції нової системи з існуючими платіжними системами, а також з мобільним NFC-гаманцем KredoPay.

Хто може бути учасником тендеру

Участь у тендері доступна для українських та іноземних компаній, що мають бездоганну ділову репутацію, належні ліцензії та сертифікати, що підтверджують діяльність за предметом тендеру. Важливий досвід роботи на ринку не менше 2-х років та портфоліо успішно реалізованих проектів розробки та впровадження систем онлайн-банкінгу, а ще цілодобова клієнтська підтримка.

Ми прагнемо знайти партнера для створення якісно нової платформи онлайн-банкінгу, на базі якої банк побудує зручні, сучасні, функціональні та надійні мобільні й веб-додатки для фізичних осіб, підприємців та юридичних осіб.

Олександр Овчарук, директор департаменту електронного бізнесу Кредобанку

З детальними умовами тендеру можна ознайомитись тут.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: