«Кредобанк» шукає розробників платформи інтернет-банкінґу

Čytaty latynkoju
«Кредобанк» шукає розробників платформи інтернет-банкінґу

«Кредобанк» оголосив тендер на розробку нової платформи для інтернет-банкінґу. Мета — покращити можливості онлайн-сервісів для клієнтів. На часі дізнатися більше про запропоновані умови конкурсу для розробників.

Вимоги до розробки нової платформи

Учасник має запропонувати систему з єдиним принципом роботи на всіх типах пристроїв — комп’ютери, смартфони, планшети. Усі пристрої мають бути однаково ефективними у роботі із новітнім сайтом банку. Також платформа має бути доступною для всіх популярних операційних систем. Маж бути веб-версія для найпопулярніших браузерів та мобільні додатки для Android та iOS.  Особлива увага при цьому приділена інтеграції нової системи з існуючими платіжними системами, а також з мобільним NFC-гаманцем KredoPay. Усі ці параметри мають бути врахованими при розробці та удосконаленні існуючих послуг банку.

Хто може бути учасником тендеру

Участь у тендері доступна для українських та іноземних компаній, що мають бездоганну ділову репутацію, належні ліцензії та сертифікати, що підтверджують діяльність за предметом тендеру. Важливий досвід роботи на ринку не менше 2-х років та портфоліо успішно реалізованих проектів розробки та впровадження систем онлайн-банкінгу, а ще цілодобова клієнтська підтримка.

Ми прагнемо знайти партнера для створення якісно нової платформи онлайн-банкінгу, на базі якої банк побудує зручні, сучасні, функціональні та надійні мобільні й веб-додатки для фізичних осіб, підприємців та юридичних осіб.

Олександр Овчарук, директор департаменту електронного бізнесу Кредобанку

З детальними умовами тендеру можна ознайомитись тут.