У Києві відкрилась експозиція раритетної техніки Apple

U Kyjevi vidkrylaś ekspozycija rarytetnoї tehniky Apple

Тут можна побачити близько 40 комп’ютерів, перші моделі iPhone та книги про те, як створювався дизайн Apple. Організувала незвичайний музей українська компанія MacPaw на базі свого офісу

Tut možna pobačyty blyźko 40 komp’juteriv, perši modeli iPhone ta knygy pro te, jak stvorjuvavsja dyzajn Apple. Organizuvala nezvyčajnyj muzej ukraїnśka kompanija MacPaw na bazi svogo ofisu

Ви читаєте: У Києві відкрилась експозиція раритетної техніки Apple
Наступний пост:

Колекція раритетної техніки Apple впродовж довгого періоду зберігалася в Нью-Йорку, але у 2016 її викупила українська IT-компанія MacPaw —а тепер відкрила до неї доступ.

Які експонати представлені у «яблучній» колекції

Тут можна побачити близько 40 комп’ютерів. Є попередник Macintosh — Apple IIc, легендарна Lisa, ювілейний 20th Anniversary Maс, Macintosh 128k і комп’ютер, особисто підписаний Стівом Возняком. Окрім Macintosh, в музеї є і інші експонати, які вже зібрала команда MacPaw. Це — перші моделі iPhone, книги про дизайн Apple (ICONIC і Designed in California) і класичні постери кампанії Think different.

01/ 03
Музей Apple від MacPaw

Як відвідати музей

Щоби переглянути, потрібно заздалегідь написати повідомлення адміністраторам сторінки MacPaw. Для дітей обіцяють регулярно проводити екскурсії. PR-менеджер компании Юлія Петрик переконана, що дітям буде корисно відчути і надихнутися історією Apple, оскільки в компанії завжди працювали люди захоплені технологіями:

Колекція музею - це еволюція інженерної думки і прогресу в технологіях і дизайні. Вона демонструє шлях до сучасного світу комп'ютерів. Важливо розповісти новому поколінню, які процеси і технології передували, наприклад, створенню доступних і зрозумілих дітям смартфонів.

Юлія Петрик, PR-менеджер MacPaw

Джерело: Platforma

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: