fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відкрилась експозиція раритетної техніки Apple

U Kyjevi vidkrylaś ekspozycija rarytetnoї tehniky Apple
Тут можна побачити близько 40 комп'ютерів, перші моделі iPhone та книги про те, як створювався дизайн Apple. Організувала незвичайний музей українська компанія MacPaw на базі свого офісу
Tut možna pobačyty blyźko 40 komp'juteriv, perši modeli iPhone ta knygy pro te, jak stvorjuvavsja dyzajn Apple. Organizuvala nezvyčajnyj muzej ukraїnśka kompanija MacPaw na bazi svogo ofisu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Колекція раритетної техніки Apple впродовж довгого періоду зберігалася в Нью-Йорку, але у 2016 її викупила українська IT-компанія MacPaw —а тепер відкрила до неї доступ. Які експонати Apple представлені у колекції. Тут можна побачити близько 40 компютерів. Є попередник Macintosh — Apple IIc, легендарна Lisa, ювілейний 20th Anniversary Maс, Macintosh 128k і компютер, особисто підписаний Стівом Возняком. В музеї є й інші експонати, які вже зібрала команда MacPaw. Це — перші моделі iPhone, книги про дизайн ICONIC і Designed in California та класичні постери кампанії Think different. Як відвідати музей. Щоби переглянути, потрібно заздалегідь написати повідомлення адміністраторам сторінки MacPaw. Для дітей обіцяють регулярно проводити екскурсії. PR-менеджер компании Юлія Петрик переконана, що дітям буде корисно відчути і надихнутися історією цієї компанії, оскільки в компанії завжди працювали люди захоплені технологіями: Колекція музею — це еволюція інженерної думки і прогресу в технологіях і дизайні. Вона демонструє шлях до сучасного світу компютерів. Важливо розповісти новому поколінню, які процеси і технології передували, наприклад, створенню доступних і зрозумілих дітям смартфонів.. Юлія Петрик. PR-менеджер MacPaw.
Реклама 👇 Замовити

Колекція раритетної техніки Apple впродовж довгого періоду зберігалася в Нью-Йорку, але у 2016 її викупила українська IT-компанія MacPaw —а тепер відкрила до неї доступ.

Які експонати Apple представлені у колекції

Тут можна побачити близько 40 комп’ютерів. Є попередник Macintosh — Apple IIc, легендарна Lisa, ювілейний 20th Anniversary Maс, Macintosh 128k і комп’ютер, особисто підписаний Стівом Возняком. В музеї є й інші експонати, які вже зібрала команда MacPaw. Це — перші моделі iPhone, книги про дизайн «ICONIC і Designed in California» та класичні постери кампанії Think different.

01/ 03
Музей Apple від MacPaw

Як відвідати музей

Щоби переглянути, потрібно заздалегідь написати повідомлення адміністраторам сторінки MacPaw. Для дітей обіцяють регулярно проводити екскурсії. PR-менеджер компании Юлія Петрик переконана, що дітям буде корисно відчути і надихнутися історією цієї компанії, оскільки в компанії завжди працювали люди захоплені технологіями:

Колекція музею — це еволюція інженерної думки і прогресу в технологіях і дизайні. Вона демонструє шлях до сучасного світу комп'ютерів. Важливо розповісти новому поколінню, які процеси і технології передували, наприклад, створенню доступних і зрозумілих дітям смартфонів.

Юлія Петрик, PR-менеджер MacPaw

Джерело: Platforma

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: