У Києві відкрилась експозиція раритетної техніки Apple

Čytaty latynkoju
У Києві відкрилась експозиція раритетної техніки Apple

Колекція раритетної техніки Apple впродовж довгого періоду зберігалася в Нью-Йорку, але у 2016 її викупила українська IT-компанія MacPaw —а тепер відкрила до неї доступ.

Які експонати Apple представлені у колекції

Тут можна побачити близько 40 комп’ютерів. Є попередник Macintosh — Apple IIc, легендарна Lisa, ювілейний 20th Anniversary Maс, Macintosh 128k і комп’ютер, особисто підписаний Стівом Возняком. В музеї є й інші експонати, які вже зібрала команда MacPaw. Це — перші моделі iPhone, книги про дизайн «ICONIC і Designed in California» та класичні постери кампанії Think different.

01/ 03
Музей Apple від MacPaw

Як відвідати музей

Щоби переглянути, потрібно заздалегідь написати повідомлення адміністраторам сторінки MacPaw. Для дітей обіцяють регулярно проводити екскурсії. PR-менеджер компании Юлія Петрик переконана, що дітям буде корисно відчути і надихнутися історією цієї компанії, оскільки в компанії завжди працювали люди захоплені технологіями:

Колекція музею — це еволюція інженерної думки і прогресу в технологіях і дизайні. Вона демонструє шлях до сучасного світу комп'ютерів. Важливо розповісти новому поколінню, які процеси і технології передували, наприклад, створенню доступних і зрозумілих дітям смартфонів.

Юлія Петрик, PR-менеджер MacPaw