fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап Hushme запустив кампанію на Kickstarter

Ukraїnśkyj startap Hushme zapustyv kampaniju na Kickstarter
Команда Романа Сакуна представила нещодавно новітній ґаджет. Його мета — забезпечити повну конфіденційність журналістів чи менеджерів під час розмов по Skype чи іншим голосовим сервісам. Від сьогодні українська розробка Hushme виходить на Kickstarter, щоби залучити кошти для перетворення прототипу на повноцінний серійний продукт
Komanda Romana Sakuna predstavyla neščodavno novitnij ğadžet. Jogo meta — zabezpečyty povnu konfidencijnisť žurnalistiv čy menedžeriv pid čas rozmov po Skype čy inšym golosovym servisam. Vid śogodni ukraїnśka rozrobka Hushme vyhodyť na Kickstarter, ščoby zalučyty košty dlja peretvorennja prototypu na povnocinnyj serijnyj produkt
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новітня розробка української команди вже добряче струсонула англомовні ЗМІ: участь у кількох виставках та конференціях залишила репортерів просто у зачудуванні від побаченого. Йдеться про ґаджет, який схожий ззовні на навушники — ось тільки надягають його так, аби він захищав рота і не пропускав ваш голос назовні. В чому особливість. Пристрій під назвою Hushme забезпечує не лише пасивну ізоляцію від підслуховування ваших розмов сторонніми (колегами в офісі, незнайомцями у кафе чи громадських місцях), приглушуючи звук завдяки двом секціям із вбудованими мікрофонами, але й активний шумозахист, продукуючи фонові звуки, які співпадають із навколишнім середовищем. Також ґаджет оснащено двом навушниками і спеціальним кріпленням, щоби ця звукова маска не злітала із вас під час розмови. Закордонні оглядачі жартома порівнюють цей пристрій із маскою відомого лиходія Бейна, який фігурував в одном із фільмів про Бетмена. Попри це, Hushme здобув схвальні відгуки преси під час конференцій CES 2017 та Wearable Technology Show. Як це працюватиме. За допомогою мобільного додатку користувач може повністю контролювати рівень активного притлумлення звуку, а також гучність передачі власного голосу. Також мобільний додаток дозволяє встановити обрані види мелодій чи звуків, що транслюватимуться назовні, поки ви говорите із надягнутою маскою. Хто працює над проектом. Команду розробників очолюють CEO Роман Сакун, Андрій Левчук, Ярослав Ромашко. Розроблявся ґаджет спільно із конструкторсько-дизайнерським бюро ARTKB (фахівці з цієї компанії вже працювали над концепціями таких успішних пристроїв, як iblazr, eCozy, Safeband, що вже підкорили Kickstarter раніше). Скільки коштуватиме Hushme. Загалом для серійного випуску команда прагне зібрати $70 тис. Перші 10 щасливчиків, які поквапляться, отримають ґаджет усього за $129, далі буде обмежена партія у 400 пристроїв вартістю $149, а потім ціна складатиме $189 за одиницю. Доставка по країнам світу не обмежена, очікувати на новинку власники можуть вже у грудні 2017 року. Комплект із 4 масок можна буде замовити за ціною в $699.
Реклама 👇 Замовити

Новітня розробка української команди вже добряче струсонула англомовні ЗМІ: участь у кількох виставках та конференціях залишила репортерів просто у зачудуванні від побаченого. Йдеться про ґаджет, який схожий ззовні на навушники — ось тільки надягають його так, аби він захищав рота і не пропускав ваш голос назовні.

В чому особливість

Пристрій під назвою Hushme забезпечує не лише пасивну ізоляцію від підслуховування ваших розмов сторонніми (колегами в офісі, незнайомцями у кафе чи громадських місцях), приглушуючи звук завдяки двом секціям із вбудованими мікрофонами, але й активний шумозахист, продукуючи фонові звуки, які співпадають із навколишнім середовищем.

Український стартап Hushme запустив кампанію на Kickstarter 1

Існуючий прототип Hushme

Також ґаджет оснащено двом навушниками і спеціальним кріпленням, щоби ця звукова «маска» не злітала із вас під час розмови. Закордонні оглядачі жартома порівнюють цей пристрій із маскою відомого лиходія Бейна, який фігурував в одном із фільмів про Бетмена. Попри це, Hushme здобув схвальні відгуки преси під час конференцій CES 2017 та Wearable Technology Show.

Як це працюватиме

За допомогою мобільного додатку користувач може повністю контролювати рівень активного притлумлення звуку, а також гучність передачі власного голосу. Також мобільний додаток дозволяє встановити обрані види мелодій чи звуків, що транслюватимуться назовні, поки ви говорите із надягнутою «маскою».

Український стартап Hushme запустив кампанію на Kickstarter 2

Загальна схема ґаджета

Хто працює над проектом

Український стартап Hushme запустив кампанію на Kickstarter 3

Українська команда

Команду розробників очолюють CEO Роман Сакун, Андрій Левчук, Ярослав Ромашко. Розроблявся ґаджет спільно із конструкторсько-дизайнерським бюро ARTKB (фахівці з цієї компанії вже працювали над концепціями таких успішних пристроїв, як iblazr, eCozy, Safeband, що вже підкорили Kickstarter раніше).

Скільки коштуватиме Hushme

Загалом для серійного випуску команда прагне зібрати $70 тис. Перші 10 щасливчиків, які поквапляться, отримають ґаджет усього за $129, далі буде обмежена партія у 400 пристроїв вартістю $149, а потім ціна складатиме $189 за одиницю. Доставка по країнам світу не обмежена, очікувати на новинку власники можуть вже у грудні 2017 року. Комплект із 4 масок можна буде замовити за ціною в $699.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: