fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Instagram дозволив додавати світлини через сайт

Instagram dozvolyv dodavaty svitlyny čerez sajt
Instagram вочевидь має наміри стати головним додатком для публікації фотографій у світі. Команда сервісу оновила сайт таким чином, що відтепер ви можете публікувати світлини через мобільну версію сайту, не користуючись додатком — а також змінила деякі інші опції
Instagram vočevyď maje namiry staty golovnym dodatkom dlja publikaciї fotografij u sviti. Komanda servisu onovyla sajt takym čynom, ščo vidteper vy možete publikuvaty svitlyny čerez mobiľnu versiju sajtu, ne korystujučyś dodatkom — a takož zminyla dejaki inši opciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відтепер ви можете публікувати фото на мобільному сайті Instagram, не використовуючи мобільний додаток. До сьогодні можна було тільки переглядати стрічку світлин, коментарі, уподобайки та повідомлення про коментарі. Через мобільний сайт відтепер можна завантажити фото (але не відео). Але недоступними для веб-версії будуть фільтри, прямі повідомлення та короткі відеоісторії Instagram Stories. Чому запустили ці нові можливості Instagram. За словами представників компанії, мобільний сайт Instagram.com відтепер оптимізовано для тих користувачів, телефони яких чи мобільне підключення до інтернету є надто повільними, а вартість бездротового зв’язку — зависокою, і це не дозволяє використовувати окремі мобільні додатки для роботи зі світлинами. Такий крок є цілком логічним з огляду на те, що 80% користувачів, на яких спрямовану стратегію розширення сайту, перебувають за кордоном — і чимало із них живуть у країнах із повільним бездротовим інтернет-підключенням. Також передбачено покращену веб-авторизацію, зручнішу роботу із старими моделями Android-телефонів та можливість перегляду офлайн. Що буде з конкурентами. Подібний крок може найбільше вплинути на головного конкурента — Snapchat, оскільки цей сервіс досі не спрямовував свої погляди на аудиторію із бюджетними смартфонами та обмеженнями щодо швидкості бездротового підключення чи можливостей використання трафіку для відео та фото. А ще оновлення мобільної веб-версії може дати додаткову рекламу виручку на ринках країн, що розвиваються.
Реклама 👇 Замовити

Відтепер ви можете публікувати фото на мобільному сайті Instagram, не використовуючи мобільний додаток. До сьогодні можна було тільки переглядати стрічку світлин, коментарі, «уподобайки» та повідомлення про коментарі. Через мобільний сайт відтепер можна завантажити фото (але не відео). Але недоступними для веб-версії будуть фільтри, прямі повідомлення та короткі відеоісторії Instagram Stories.

Чому запустили ці нові можливості Instagram

За словами представників компанії, мобільний сайт Instagram.com відтепер оптимізовано для тих користувачів, телефони яких чи мобільне підключення до інтернету є надто повільними, а вартість бездротового зв’язку — зависокою, і це не дозволяє використовувати окремі мобільні додатки для роботи зі світлинами.

Такий крок є цілком логічним з огляду на те, що 80% користувачів, на яких спрямовану стратегію розширення сайту, перебувають за кордоном — і чимало із них живуть у країнах із повільним бездротовим інтернет-підключенням. Також передбачено покращену веб-авторизацію, зручнішу роботу із старими моделями Android-телефонів та можливість перегляду офлайн.

Instagram дозволив додавати світлини через сайт 1

Що буде з конкурентами

Подібний крок може найбільше вплинути на головного конкурента — Snapchat, оскільки цей сервіс досі не спрямовував свої погляди на аудиторію із бюджетними смартфонами та обмеженнями щодо швидкості бездротового підключення чи можливостей використання трафіку для відео та фото. А ще оновлення мобільної веб-версії може дати додаткову рекламу виручку на ринках країн, що розвиваються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: