Instagram дозволив додавати світлини через сайт

Čytaty latynkoju
Instagram дозволив додавати світлини через сайт

Відтепер ви можете публікувати фото на мобільному сайті Instagram, не використовуючи мобільний додаток. До сьогодні можна було тільки переглядати стрічку світлин, коментарі, «уподобайки» та повідомлення про коментарі. Через мобільний сайт відтепер можна завантажити фото (але не відео). Але недоступними для веб-версії будуть фільтри, прямі повідомлення та короткі відеоісторії Instagram Stories.

Чому запустили ці нові можливості Instagram

За словами представників компанії, мобільний сайт Instagram.com відтепер оптимізовано для тих користувачів, телефони яких чи мобільне підключення до інтернету є надто повільними, а вартість бездротового зв’язку — зависокою, і це не дозволяє використовувати окремі мобільні додатки для роботи зі світлинами.

Такий крок є цілком логічним з огляду на те, що 80% користувачів, на яких спрямовану стратегію розширення сайту, перебувають за кордоном — і чимало із них живуть у країнах із повільним бездротовим інтернет-підключенням. Також передбачено покращену веб-авторизацію, зручнішу роботу із старими моделями Android-телефонів та можливість перегляду офлайн.

Що буде з конкурентами

Подібний крок може найбільше вплинути на головного конкурента — Snapchat, оскільки цей сервіс досі не спрямовував свої погляди на аудиторію із бюджетними смартфонами та обмеженнями щодо швидкості бездротового підключення чи можливостей використання трафіку для відео та фото. А ще оновлення мобільної веб-версії може дати додаткову рекламу виручку на ринках країн, що розвиваються.