fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві створили англомовний путівник для альтернативного туризму

U Kyjevi stvoryly anglomovnyj putivnyk dlja aľternatyvnogo turyzmu
Найцікавіші мурали Києва, креативні кафе, а також секретні місця столиці представили у англомовному путівнику під назвою «Kyiv in the pocket»
Najcikaviši muraly Kyjeva, kreatyvni kafe, a takož sekretni miscja stolyci predstavyly u anglomovnomu putivnyku pid nazvoju «Kyiv in the pocket»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тих, хто приїздить побачити нові місця в українській столиці, більшає — і серед них чимало гостей із-за кордону. Саме тому у Києві з’явилося нове видання путівника для туристів та гостей міста. Щоправда, для читання треба буде володіти знанням англійської. Англомовний путівник по Києву під назвою Kyiv in the pocket допомагатиме зорієнтуватися на Подолі, Верхньому місті, Майдані та на Липках. Хто придумав путівник. Ініціатива створення англомовного путівника українською столицею належить засновниці агенції прогулянок по столиці України Софії Грабовецькій та екскурсійному гіду Святославі Максимчук. Що є в путівнику. На кожному з вищезгаданих маршрутів по Києву зазначено по 15 точок. Тут є не лише загальновідомі історичні місця, а й альтернативні локації. Завдяки путівнику можна буде побачити найцікавіші мурали Києва, а також секретні місця, які знають лише досвічені екскурсоводи. Наприклад, тут міститься інформація про найстаріший будинок Києва, а також про перший памятник книгині Ользі на Подолі. До кожного зазначеного місця подано короткий опис або ж історичний екскурс. Все це подано у доступній формі для широкого кола туристів. Крім того, у путівнику зазначили бари, ресторани та кавярні на будь-який смак. Всього 44 місця, серед яких — Loggerhead, The Bar, Umbar, ресторани Канапа та Остання Барикада. Скільки коштує новинка. Наразі путівник, карта та серія тематичних наліпок обійдуться туристам у 270 грн.
Реклама 👇 Замовити

Тих, хто приїздить побачити нові місця в українській столиці, більшає — і серед них чимало гостей із-за кордону. Саме тому у Києві з’явилося нове видання путівника для туристів та гостей міста. Щоправда, для читання треба буде володіти знанням англійської. Англомовний путівник по Києву під назвою «Kyiv in the pocket» допомагатиме зорієнтуватися на Подолі, Верхньому місті, Майдані та на Липках.

Хто придумав путівник

Ініціатива створення англомовного путівника українською столицею належить засновниці агенції прогулянок по столиці України Софії Грабовецькій та екскурсійному гіду Святославі Максимчук.

Що є в путівнику

На кожному з вищезгаданих маршрутів по Києву зазначено по 15 точок. Тут є не лише загальновідомі історичні місця, а й альтернативні локації. Завдяки путівнику можна буде побачити найцікавіші мурали Києва, а також секретні місця, які знають лише досвічені екскурсоводи. Наприклад, тут міститься інформація про найстаріший будинок Києва, а також про перший пам’ятник книгині Ользі на Подолі. До кожного зазначеного місця подано короткий опис або ж історичний екскурс. Все це подано у доступній формі для широкого кола туристів.

Крім того, у путівнику зазначили бари, ресторани та кав’ярні на будь-який смак. Всього 44 місця, серед яких — Loggerhead, The Bar, Umbar, ресторани «Канапа» та «Остання Барикада».

Скільки коштує новинка

Наразі путівник, карта та серія тематичних наліпок обійдуться туристам у 270 грн.

Джерело: «БЖ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: