У Києві створили англомовний путівник для альтернативного туризму

Čytaty latynkoju
У Києві створили англомовний путівник для альтернативного туризму

Тих, хто приїздить побачити нові місця в українській столиці, більшає — і серед них чимало гостей із-за кордону. Саме тому у Києві з’явилося нове видання путівника для туристів та гостей міста. Щоправда, для читання треба буде володіти знанням англійської. Англомовний путівник по Києву під назвою «Kyiv in the pocket» допомагатиме зорієнтуватися на Подолі, Верхньому місті, Майдані та на Липках.

Хто придумав путівник

Ініціатива створення англомовного путівника українською столицею належить засновниці агенції прогулянок по столиці України Софії Грабовецькій та екскурсійному гіду Святославі Максимчук.

Що є в путівнику

На кожному з вищезгаданих маршрутів по Києву зазначено по 15 точок. Тут є не лише загальновідомі історичні місця, а й альтернативні локації. Завдяки путівнику можна буде побачити найцікавіші мурали Києва, а також секретні місця, які знають лише досвічені екскурсоводи. Наприклад, тут міститься інформація про найстаріший будинок Києва, а також про перший пам’ятник книгині Ользі на Подолі. До кожного зазначеного місця подано короткий опис або ж історичний екскурс. Все це подано у доступній формі для широкого кола туристів.

Крім того, у путівнику зазначили бари, ресторани та кав’ярні на будь-який смак. Всього 44 місця, серед яких — Loggerhead, The Bar, Umbar, ресторани «Канапа» та «Остання Барикада».

Скільки коштує новинка

Наразі путівник, карта та серія тематичних наліпок обійдуться туристам у 270 грн.