Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відтепер можна контролювати електроспоживання через смартфон

U Kyjevi vidteper možna kontroljuvaty elektrospožyvannja čerez smartfon

Власний мобільний додаток для мешканців міста випустили в «Київенерго»
Vlasnyj mobiľnyj dodatok dlja meškanciv mista vypustyly v «Kyїvenergo»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Представники «КИЇВЕНЕРГО» презентували клієнтський додаток для iPhone, щоби дати змогу споживачам отримати доступ до особистого кабінету і контролювати показники енергоспоживання. Як скористатися цим додатком, якщо ви мешкаєте у Києві Щоби скористуватись мобільним додатком для iPhone, слід зайти до iTunes, знайти додаток під назвою «КИЇВЕНЕРГО» і завантажити на свій ґаджет. Для використання можливостей додатку клієнту необхідно ввести свій пароль та логін від «Особистого кабінету з електроенергії». Раніше було презентовано аналогічний додаток для смартфонів на базі Android. Його можна завантажити і встановити через Google Play Market. Що дає мобільний додаток У ньому реалізовано частину функціональності із Особистого кабінету КИЇВЕНЕРГО для побутових споживачів електроенергії. Користувачі можуть контролювати стан розрахунків з КИЇВЕНЕРГО; передати показання лічильника; сплатити за спожиту електроенергію за допомогою прикріпленої банківської картки; отримати квитанцію про сплату електронною поштою; а також переглянути ставку поточного тарифу на електроенергію. Де завантажити, якщо ви погано орієнтуєтеся у магазинах додатків від Apple та Google Версію клієнтського додатку для iPhone можна завантажити тут; версію для Android — за цим посиланням.

Представники «КИЇВЕНЕРГО» презентували клієнтський додаток для iPhone, щоби дати змогу споживачам отримати доступ до особистого кабінету і контролювати показники енергоспоживання.

Як скористатися цим додатком, якщо ви мешкаєте у Києві

Щоби скористуватись мобільним додатком для iPhone, слід зайти до iTunes, знайти додаток під назвою «КИЇВЕНЕРГО» і завантажити на свій ґаджет. Для використання можливостей додатку клієнту необхідно ввести свій пароль та логін від «Особистого кабінету з електроенергії». Раніше було презентовано аналогічний додаток для смартфонів на базі Android. Його можна завантажити і встановити через Google Play Market.

Що дає мобільний додаток

У ньому реалізовано частину функціональності із Особистого кабінету КИЇВЕНЕРГО для побутових споживачів електроенергії. Користувачі можуть контролювати стан розрахунків з КИЇВЕНЕРГО; передати показання лічильника; сплатити за спожиту електроенергію за допомогою прикріпленої банківської картки; отримати квитанцію про сплату електронною поштою; а також переглянути ставку поточного тарифу на електроенергію.

Де завантажити, якщо ви погано орієнтуєтеся у магазинах додатків від Apple та Google

Версію клієнтського додатку для iPhone можна завантажити тут; версію для Android — за цим посиланням.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Давайте посилання на україномовну сторінку в Google Play. А ще краще приберіть з URL &hl=ru і мова вибиратиметься автоматично.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: