Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міський квест для смартфонів — новинка українських розробників

Miśkyj kvest dlja smartfoniv — novynka ukraїnśkyh rozrobnykiv

Ентузіасти пропонують гуляти містами за допомогою мобільних квестів
Entuziasty proponujuť guljaty mistamy za dopomogoju mobiľnyh kvestiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда українських розробників вигадали безкоштовний мобільний квест. Він дає змогу мандрувати містами не за усталеними туристичними шаблонами, а так, як вам заманеться. Як це працює. Користувачі WalQlike встановлюють мобільний додаток, який ви відкриваєте в туристичному місті, кажете йому, скільки маєте часу, з ким ви, що вам цікаво, а він створює для вас маршрут-екскурсію. Ви не отримаєте до неї миттєвий доступ — спочатку відкривається лише перший пункт. Коли гравець приходить на визначену локацію, все обдивиться та зробить фото, треба буде розгадати загадку — а вже тоді ви отримаєте доступ до наступного пункту своєї подорожі. Що потрібно, аби додаток став загальнодоступним. Творці такого нестандатного мобільного квесту запустили краудфандингову кампанію на платформі Спільнокошт. Їхня мета — зібрати 60 тис грн для втілення своєї ідеї у життя. Підтримати проект можна на сторінці платформи колективного фінансування.

Команда українських розробників вигадали безкоштовний мобільний квест. Він дає змогу мандрувати містами не за усталеними туристичними шаблонами, а так, як вам заманеться.

Як це працює

Користувачі WalQlike встановлюють мобільний додаток, який ви відкриваєте в туристичному місті, кажете йому, скільки маєте часу, з ким ви, що вам цікаво, а він створює для вас маршрут-екскурсію. Ви не отримаєте до неї миттєвий доступ — спочатку відкривається лише перший пункт. Коли гравець приходить на визначену локацію, все обдивиться та зробить фото, треба буде розгадати загадку — а вже тоді ви отримаєте доступ до наступного пункту своєї подорожі.

Що потрібно, аби додаток став загальнодоступним

Творці такого нестандатного мобільного квесту запустили краудфандингову кампанію на платформі «Спільнокошт». Їхня мета — зібрати 60 тис грн для втілення своєї ідеї у життя. Підтримати проект можна на сторінці платформи колективного фінансування.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: