fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міський квест для смартфонів — новинка українських розробників

Miśkyj kvest dlja smartfoniv — novynka ukraїnśkyh rozrobnykiv
Ентузіасти пропонують гуляти містами за допомогою мобільних квестів
Entuziasty proponujuť guljaty mistamy za dopomogoju mobiľnyh kvestiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Любите вивчати міста, мандрувати та відпочивати щовихідних у іншому місті — але при цьому терпіти не можете офіційні путівники та попсові маршрути? Команда українських розробників вигадали безкоштовний мобільний квест. Він дає змогу мандрувати містами не за усталеними туристичними шаблонами, а так, як вам заманеться. На часі дізнатися більше про цю розробку.  Як це працює. Додаток створює щось на кшталт міської гри. Користувачі WalQlike встановлюють мобільний додаток, який ви відкриваєте в туристичному місті. Далі користувачеві слід вказати, скільки він має вільного часу на прогулянку. Не забудьте зазначити, з ким ви, що вам цікаво побачити та які ваші інтереси у житті. на основі отриманої інформації мобільний застосунок створює для вас маршрут-екскурсію. Ви не отримаєте до неї миттєвий доступ — спочатку відкривається лише перший пункт. Коли гравець приходить на визначену локацію, все обдивиться та зробить фото, треба буде розгадати загадку — а вже тоді ви отримаєте доступ до наступного пункту своєї подорожі. Працює усе приблизно так, як на відео проекту: Що потрібно, аби додаток став загальнодоступним. Творці такого нестандатного мобільного квесту запустили краудфандингову кампанію на платформі Спільнокошт. Їхня мета — зібрати 60 тис грн для втілення своєї ідеї у життя. Підтримати проект можна на сторінці платформи колективного фінансування. В разі успішного втілення проект стане загальнодоступним інструментом для незвичайних мандрівок різними містами.
Реклама 👇 Замовити

Любите вивчати міста, мандрувати та відпочивати щовихідних у іншому місті — але при цьому терпіти не можете офіційні путівники та «попсові» маршрути? Команда українських розробників вигадали безкоштовний мобільний квест. Він дає змогу мандрувати містами не за усталеними туристичними шаблонами, а так, як вам заманеться. На часі дізнатися більше про цю розробку. 

Як це працює

Додаток створює щось на кшталт міської гри. Користувачі WalQlike встановлюють мобільний додаток, який ви відкриваєте в туристичному місті. Далі користувачеві слід вказати, скільки він має вільного часу на прогулянку. Не забудьте зазначити, з ким ви, що вам цікаво побачити та які ваші інтереси у житті. на основі отриманої інформації мобільний застосунок створює для вас маршрут-екскурсію. Ви не отримаєте до неї миттєвий доступ — спочатку відкривається лише перший пункт. Коли гравець приходить на визначену локацію, все обдивиться та зробить фото, треба буде розгадати загадку — а вже тоді ви отримаєте доступ до наступного пункту своєї подорожі. Працює усе приблизно так, як на відео проекту:

Що потрібно, аби додаток став загальнодоступним

Творці такого нестандатного мобільного квесту запустили краудфандингову кампанію на платформі «Спільнокошт». Їхня мета — зібрати 60 тис грн для втілення своєї ідеї у життя. Підтримати проект можна на сторінці платформи колективного фінансування. В разі успішного втілення проект стане загальнодоступним інструментом для незвичайних мандрівок різними містами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: