У Nintendo вперше офіційно прокоментували ціноутворення на свою нову консоль Nintendo Switch 2 та те, що деякі ігри для неї будуть коштувати щонайменше $80.
Щодо ціни на консоль, то президент Nintendo of America Даг Боузер для The Verge відзначив, що її цінник у $450 зумовлений покращеними характеристиками пристрою: збільшений екран, нові внутрішні компоненти, нові функції, зокрема інтегрований GameChat.
Він також додав, що розрахунок ціни відбувався без врахування нових тарифів запроваджених США і тому ціна для цієї країни тепер переглядається. Тому також там були відкладені передзамовлення на невизначений термін.
Водночас віцепрезидент з продуктів та ігрового досвіду Nintendo of America Білл Трінен поділився й своєю позицією щодо цього в інтервʼю для Polygon. Він загалом повторив слова Боузера про те, що нові технології коштують більше:
По-перше, ми, на жаль, живемо в епоху, коли інфляція впливає на все. Вона впливає на все, починаючи від повсякденних цін, закінчуючи технологіями та іншими подібними речами.
Я думаю, що зараз ми також бачимо розумні пристрої... Я хотів би, щоб вони не були такими дорогими, як вони є. Вони, безумовно, набагато дорожчі, ніж були, коли вони з'явилися в середині 2000-х років. Тому, коли ви додаєте більше технологій в систему, особливо в наш час, це призводить до додаткових витрат.
Окрім цього Трінен також прокоментував цінник у $80 на деякі ігри. За його словами Nintendo тепер по суті буде мати гнучке ціноутворення, яке залежатиме від гри. Тобто її цінність визначатиметься залежно від обсягу та унікальності контенту, який пропонується гравцям.
Я б сказав, що ми просто розглядаємо кожну окрему гру, дивимося на зміст і цінність цієї гри, а потім говоримо: «Яка ціна відповідає цінності цієї розваги?.
За його словами на окремій презентації Mario Kart Wolrd, яка відбудеться 17 квітня у компанії покажуть набагато більше деталей про гру, які мають довести її цінність на рівні $80:
Я б сказав, що справа не стільки в стратегії ціноутворення Mario Kart World, скільки в тому, що кожного разу, коли ми дивимося на гру, ми просто дивимося на те, який досвід, який контент і яка цінність?.
Але, чесно кажучи, ця гра така велика і неосяжна, і ви знайдете в ній так багато дрібниць, які можна відкрити для себе. І є ще деякі інші секрети, які, я думаю, коли люди куплять і пограють у гру, вони зрозуміють, що це, мабуть, найбагатший досвід гри в Mario Kart, який вони коли-небудь отримували.
Також він відзначив, що окрема потреба у зростанні ціни на ігри також полягає й у тому, що станом на 2025 рік їхня розробка також знатно подорожчала:
Ціни на відеоігри були дуже стабільними протягом дуже довгого часу.
У мене на телефоні є реклама, яку я знайшов у 1993 році, коли Donkey Kong Country вийшла на SNES за ціною $59. Це дуже, дуже довгий час, коли ціни на ігри були дуже стабільними. І, очевидно, було б чудово, якби ми не жили в епоху, коли все дорожчає, але це реальність.