Інсайдер повідомив, що нова гра, дуже схожа на XCOM, буде у тому ж всесвіті, що і Rainbow 6 Siege, та вийде через рік-два.
За словами інсайдера та журналіста Insider Gaming Тома Гендерсона, інформацію про гру підтвердили два джерела, обізнані з планами Ubisoft. Хоч гра і вийде за декілька років, її реліз варто очікувати на консолях актуального покоління — Xbox Series X/S, PlayStation 5, ПК та, ймовірно, Nintendo Switch 2.
Гра має ізометричний вигляд (або навіть зверху вниз), дещо схожий на Diablo 4 або XCOM, і що гравець керуватиме операторами Rainbow Six Siege. Одне з джерел журналіста зазначило, що це буде проєкт, дуже схожий на XCOM, але з більшою кількістю кінематографічних сцен.
Різні оператори відрізнятимуться навичками, а загальна тривалість гри становитиме приблизно 25-30 годин.
Окремо Гендерсон зазначає, що випуск нової гри може перейти до нового бізнесу Ubisoft (ймовірно, з Tencent), оскільки гра є частиною франшизи Rainbow Six, що може перейти новій компанії.
Раніше також стало відомо, як Ubisoft планує розділити свої студії з новою компанією, створеною після угоди з Tencent.