Реклама

🦾 Steel Hunters — перший погляд. Битви гігантських Мисливців на постапокаліптичній Землі

Čytaty latynkoju
🦾 Steel Hunters — перший погляд. Битви гігантських Мисливців на постапокаліптичній Землі
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🦾 Steel Hunters — перший погляд. Битви гігантських Мисливців на постапокаліптичній Землі
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Минулого тижня ми побували в київському офісі студії Wargaming, щоб одними з перших в Україні пограти в Steel Hunters, яка виходить у дочасному доступі 2 квітня, випити смачної кави та поспілкуватися з розробниками гри: з директором з видавництва Деном Танасеску, старшим продюсером Ендрю Уолкером із чеського та британського офісів Wargaming, а також керівним художником Сергієм Вандаловським, і художником Денисом Сідоренком, наживо в Києві.

Steel Hunters – це нова мультиплеєрна гра внутрішньої студії Wargaming.net, у якій ви керуєте величезним роботом, так званим Мисливцем, і змагаєтеся з іншими гравцями в режимі королівської битви. Від ігор World of…, якими відома компанія, проєкт успадкував любов розробників до техніки, проте в іншому – це абсолютно самостійна гра з власними амбіціями та бекграундом.

Під час обговорення ідеї нової гри ми майже одразу зупинилися на mecha. Бої техніки – це те, на чому ми спеціалізуємось. Єдине, що ми трохи змінили порівняно з першими ітераціями, — прибрали пілота. Ми хочемо, щоб гравець асоціював себе безпосередньо з Мисливцем, так само, як це працює у World of Tanks.

Історія створення Steel Hunters доволі передбачувана: маючи за плечима десятки років розробки мультиплеєрних ігор, сфокусованих на битвах техніки, Wargaming вирішили не вигадувати велосипед. Тому вибір mecha був очевидним. Тим паче, що вибір фантастичного сеттингу дозволив уникнути історичних обмежень щодо того, як має виглядати техніка, тож художники Wargaming нарешті отримали справжню креативну свободу. В особливому захваті від цього були Денис та Сергій:

Іноді ми отримуємо завдання взагалі без додаткових інструкцій. І це дозволяє нам створювати щось своє, вмикати креатив на повну

Наразі в грі сім Мисливців, і кожен з них не тільки унікально виглядає, а й суттєво відрізняється за геймплеєм. Якщо дуже умовно, їх можна поділити на знайомі класи (танк, снайпер тощо), проте самі розробники уникають таких порівнянь. Вони наголошують, що кожен Мисливець приносить у гру більше, ніж просто здатність лікувати чи завдавати шкоди на відстані.

Що вразило нас найбільше – це дизайн Мисливців. Окремо варто виділити роботу київської студії, яка не лише створює Мисливців і скіни для них, а й розробляє концепт-арти для інших офісів Wargaming, які працюють над грою.

Наш креативний процес досить простий. В офісі є дошка, і кожен охочий може залишити свою ідею для майбутнього Мисливця. Тож важко сказати, що саме нас надихає, адже кожен може зробити свій внесок, надихаючись чим завгодно: від ігор до аніме.

Щодо планів на саму гру та вибору формату дочасного доступу, тут усе без сюрпризів:

Для нас розробка Steel Hunters – це марафон, а не спринт. Дочасний доступ потрібен, щоб отримати зворотний зв’язок від гравців і впевнитися, що основний ігровий цикл перебуває в тому стані, який задовольнятиме і нас, і нашу аудиторію.

При цьому ми не плануємо тримати гру в дочасному доступі вічно – будемо регулярно випускати оновлення, щоб випустити версію 1.0 вже цього року.

На старті монетизація в грі буде відсутня. Її додаватимуть поступово, у майбутніх оновленнях. Також розробники пообіцяли, що прогрес не скидатиметься, тож усі досягнення, здобуті в ранньому доступі, збережуться після повноцінного релізу.

Приємним бонусом стала наявність української локалізації. Інтерфейс теж радує: мінімалістичний, без зайвого нагромадження елементів, а кожного Мисливця можна детально розглянути й оцінити старання художників.

Щодо візуальної частини – нам вдалося пограти в Steel Hunters на максимальних налаштуваннях графіки, і виглядає гра чудово. Головне, що оточення можна руйнувати. Це, до речі, створює додатковий рівень глибини в ігровому процесі: потрібно вчасно реагувати на руйнування навколо, адже залишитися без укриття в Steel Hunters дорівнює смерті.

До речі, Steel Hunters працює на Unreal Engine 5 – на відміну від інших ігор студії, які використовують власний рушій BigWorld. Вибір UE5 у Wargaming пояснюють просто: так легше залучати нових розробників.

Консольна версія також у планах, але, швидше за все, її доведеться чекати вже після повноцінного релізу гри.

Все ж найголовніше, що цікавить читачів, — це сам ігровий процес. У дочасному доступі буде лише один режим: battle royale на 12 гравців, у командах по двоє. Ви десантуєтеся в одну з наперед обраних точок на карті, збираєте покращення для свого Мисливця, паралельно знищуючи ботів під керуванням ШІ та вступаючи в перестрілки з іншими гравцями.

За словами розробників, вони прагнуть зробити бої більш тактичними та повільнішими, ніж у звичних шутерах. Здоров’я та щитів Мисливця достатньо, щоб навіть у разі засідки встигнути відступити та перегрупуватися.

Відчуття від керування Мисливцем нагадують титанів із Titanfall 2, і це чудово. Вони масивні, але водночас досить рухливі, як для кількох тонн металу. Єдине, що трохи засмутило, — неможливість стріляти під час стрибків: доводиться чекати, поки Мисливець приземлиться.

А ось сам режим battle royale поки що важко оцінити однозначно. Одне можна сказати напевно: відсидітися в кущах не вийде — замаскувати п’ятиметрового робота завдання не з простих. Важливо, що розробники не обмежують себе та відкриті до змін.

Усе, що ви побачите в грі 2 квітня, може змінитися в майбутньому. Ми випускаємо гру в дочасному доступі саме для того, щоб залучити гравців і отримати зворотний зв’язок. Поки не будемо впевнені, що ігровий процес приносить максимальне задоволення, працюватимемо, зокрема й над режимами гри.

Steel Hunters виходить в дочасному доступі в Steam 2 квітня. Ми в редакції однозначно плануємо пограти, долучайтеся й ви через нашу спільноту в Discord.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...