Реклама

💳 У ЄС вирішили боротися з віртуальною валютою в іграх за якою маскують справжні покупки

Čytaty latynkoju
💳 У ЄС вирішили боротися з віртуальною валютою в іграх за якою маскують справжні покупки
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 💳 У ЄС вирішили боротися з віртуальною валютою в іграх за якою маскують справжні покупки
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

У Європейському Союзі вирішили боротися з внутрішньоігровими валютами за якими приховують справжні ціни на покупки в іграх.

Європейська комісія та Мережа співпраці у сфері захисту прав споживачів опублікували новий набір рекомендацій, що стосуються купівлі внутрішньоігрової віртуальної валюти.

Ці принципи вирішили застосовувати після того, як було у одного з розробників ігор було виявлено низку практик, які вважаються «шкідливими для дітей».

Безпосередньо порушення були виявлені в компанії Star Stable Entertainment AB, що розробляє популярну MMO-гру Star Stable Online. Відзначається, що у неї були помітні порушення комерційних практик, які були визнані «особливо шкідливими для дітей». Це нібито «прямі заклики до дітей у рекламі», використання методів тиску, відсутність чіткої та прозорої інформації, а також нездатність забезпечити розкриття комерційного контенту впливовими особами, які просувають продукт.

Таким чином Європейська комісія та Мережа співпраці у сфері захисту прав споживачів опублікували нові принципи щодо використання внутрішньоігрової валюти в іграх та розкриття повної інформації про це:

  • «Вказівка ціни повинна бути чіткою та прозорою». Тобто розробники фактично мають вказувати грошовий еквівалент у реальному світі для будь-якої ігрової віртуальної валюти або ігрового цифрового контенту
  • «Слід уникати практик, що приховують вартість внутрішньоігрового цифрового контенту та послуг»
  • «Слід уникати практик, які змушують споживачів купувати небажану внутрішньоігрову віртуальну валюту»
  • «Споживачам слід надавати чітку та вичерпну інформацію перед укладенням договору»
  • «Необхідно поважати право споживачів на виведення коштів»
  • «Договірні умови повинні бути справедливими і написані простою та зрозумілою мовою»
  • «Дизайн гри та ігровий процес повинні з повагою ставитися до різних вразливостей споживачів»

У ЄС сподіваються, що і принципи надалі мають допомогти «створити більш безпечний і прозорий досвід для гравців». Водночас моніторинг ігрових компаній щодо дотримання цих принципів продовжиться і ЄС у випадку їхнього порушення «може вжити подальших заходів, якщо шкідливі практики триватимуть». Самі принципи ґрунтуються на вже наявних законах ЄС про захист прав споживачів, тому по суті це не простий набір умовних правил.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...