Реклама

🤔 Розробники Pokémon Go обіцяють, що не передаватимуть дані уряду Саудівської Аравії

Čytaty latynkoju
🤔 Розробники Pokémon Go обіцяють, що не передаватимуть дані уряду Саудівської Аравії
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🤔 Розробники Pokémon Go обіцяють, що не передаватимуть дані уряду Саудівської Аравії
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

У Niantic вирішили заспокоїти гравцям, які висловили занепокоєння тим, що ігри студії перейдуть у власність компанії Scopely.

Нагадаємо, раніше Niantic продала свої ігри Scopely, якою володіє Саудівська Аравія, за $3,5 мільярда. Це викликало занепокоєння гравців щодо реклами у іграх та конфіденційності даних.

Тепер у Niantic запевнили, що у Pokémon Go та інших проєктах не з’явиться реклама чи «обмежена енергія», а на питання про особисті дані відповіли так:

Всупереч поширеній думці, ми не зберігаємо жодних даних гравців, окрім тих, які необхідні для реальної роботи гри. Усе повністю анонімно та зберігається на серверах у США, і передачі даних звідти не буде.

Окремо у студії додали, що все, що гравці сканують або надсилають через програмне забезпечення Niantic для визначення місцезнаходження Wayfarer надходять до організації Niantic Spatial. Попри це, всі дані «повністю зашифровані та захищені всіма способами».

Раніше ми розповідали, що Scopely придбала усі ігрові активи Niantic.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...