Сенді Петерсен, який у 1999 році працював геймдизайнером над Age Empires 2 розповів, про те, як Microsoft змусила його додати до розширення The Conquerors корейців.
Це доповнення додало до гри пʼять націй, але за словами Петерсена спочатку їх мало бути чотири.
У невеличкому треді в Twitter|X він розповів як все відбувалося. За його задумом це розширення, як виходить з його назви, було присвячене націям завойовникам і на початку у ньому мали зʼявитися лише іспанці, ацтеки, гуни та мая.
Власне саме так і проходила розробка доповнення і за пʼять тижнів до його «здачі» у січні 2000 року розробники навіть випереджали графік. Однак у цей момент в спокійну роботу за словами Петерсена вирішила втрутитися Microsoft.
Йому повідомили, що до розширення The Conquerors він мусить додати націю корейців. На це розробник відзначив, що «корейці, до їхньої честі, не були завойовниками. Вони залишилися у своїй смузі. Хоч вони і круті, але вони не вписуються в тему завойовників».
Однак в Microsoft був набагато «залізніший» контраргумент: «Starcraft розійшовся накладом у 3 млн копій у Кореї».
Петерсен все ж спробував триматися своєї лінії та відзначив, що у Starcraft не було жодних корейців, тобто успіх гри від цього ніяк не залежав. Проте у Microsoft до цього не дослухалися повторили свій аргумент і розробники були змушені поспіхом за пʼять тижнів додавати до Age Empires 2: The Conquerors корейців.
Це вилилося у історичні неточності через обмеження в часі. Наприклад у грі Японське море назвали саме Японським морем, хоча в Кореї у нього очевидно, що інша назва.
З іншого боку і грі репрезентували «Японське вторгнення в Корею в 1592-98 роках, яке чомусь у 2000 році викликало суперечки». Власне це навіть призвело до того, що представника Microsoft в Кореї заарештували і деякий час утримували під вартою.
Як підсумок гра не зуміла розійтися накладом у 3 млн копій в Кореї, хоча загальні продажі у неї за словами Петерсена були хорошими.