Реклама

🤖 Microsoft  презентувала Muse — ШІ, який може генерувати геймплей ігор та реагувати на дії гравця

Čytaty latynkoju
🤖 Microsoft  презентувала Muse — ШІ, який може генерувати геймплей ігор та реагувати на дії гравця
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🤖 Microsoft  презентувала Muse — ШІ, який може генерувати геймплей ігор та реагувати на дії гравця
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Microsoft представила свою нову генеративну модель штучного інтелекту (ШІ), яка отримала назву Muse та вміє генерувати геймплей та реагувати на гравця.

Відзначається, що Microsoft Research у партнерстві з Ninja Theory від Xbox Game Studios, розробила «модель дій світу та людини (WHAM)», яку навчали навчену на багатокористувацькій грі Bleeding Edge від самої Ninja Theory.

Прикладів у кращій якості в Microsoft не надали

Новаторство Muse полягає в детальному розумінні світу 3D-ігор, включаючи фізику гри та реакцію гри на дії гравців на контролері. Це дозволяє моделі створювати послідовний і різноманітний ігровий процес, відтворений ШІ, демонструючи великий крок до генеративних моделей ШІ, які можуть розширити можливості творців ігор.

Microsoft

У Microsoft сподіваються, що Muse стане корисним засобом для ігрових розробників і така модель ШІ дозволить розширити їхні можливості зі створення ігор.

Також у компанії відзначають, що відтворення ігор завдяки ШІ може допомогти зберегти ретро-ігри та робити їх доступними на сучасних платформах.

Водночас видання Wired взяло коментарі у кількох анонімних розробників, які виявилися не надто задоволені Muse.

Це огидно, що я відчуваю, що повинен бути анонімним, тому що при такому стані ігрової індустрії мені все одно доведеться випрошувати у них угоду на Game Pass, а вказівка мого імені зменшить мої шанси.

Мені здається, що справжньою метою цієї моделі є не розробники ігор, а акціонери, щоб показати, що Microsoft повністю зацікавлена в ШІ, який ще не створив продукт, який би всім сподобався.

Це класична проблема Xbox, яка полягає в тому, що вони так сильно інвестують в ШІ, що не бачать лісу за деревами.

Вони не бачать, що це нікому не буде потрібно. Їм байдуже, що ніхто цього не захоче... внутрішні дискусії про такі речі не ведуться, тому що КОЖЕН боїться бути проти цього і втратити роботу через бурхливі часи в нашій індустрії.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...