Однією з особливостей Nintendo Switch 2 має стати можливість використання нових Joy-Con як своєрідної компʼютерної миші.
Однак, якщо у трейлері з анонсом консолі нам лише натякнули на це, то тепер новий патент Nintendo підтвердив це. До того ж на зображеннях можна побачити, як саме компанія планує використовувати Joy-Con у вигляді миші.
На зображеннях можна побачити, що у деяких іграх можна буде використовувати одразу два Joy-Con як мишу, або ж один як мишу, а інший у звичному форматі.
Також примітно, що в процесі використання контролера як миші гравцям великим пальцем також потрібно буде керувати стіком.
Однак попри зображення зрештою невідомо як саме компанія планує імплементувати таке нововведення у іграх, для зручної гри.
Хоча усе це має стати відомо уже 2 квітня на спеціальній презентації присвяченій Nintendo Switch 2.