У BioWare видається наразі дещо нестабільне становище після новин про те, що Dragon Age: The Veilguard не виправдала очікування EA.
Нещодавно стало відомо, що в студії провели внутрішню реструктуризацію за якою основна частина команди перейшла до роботи над Mass Effect 5. Водночас через відсутність потреби у великій команді інших співробітників відправили на інші проєкти EA, однак деякі співробітники просто покинули BioWare та ЕА.
Однак як повідомляє Insider Gaming всередині BioWare все ще є неспокій з приводу можливих звільнень. За словами співробітників вони «очікують», що нові звільнення стануться. Загалом в декого «таке відчуття, що ми чекаємо на нову хвилю» скорочення.
Щодо того, хто уже покинув BioWare, то відомо про звільнення головного сценариста Dragon Age: The Veilguard Тріка Вікса, провідної редакторки Карін Вест-Вікс та наративного редактора Райана Корм’є.
Крім того, було звільнено продюсера BioWare Дженніфер Чевері Котт, асоційованого ігрового продюсера Деніела Стіда, старшого менеджера з продуктів Ліну Андерсон та старшого системного дизайнера Мішель Флам.