У Take-Two Interactive поділилися своїм фінансовим звітом за другий квартал фінансового 2025 року, який став черговим успішним періодом для компанії, як ще сміливіше може дивитися у майбутнє.
Загалом за цей квартал, що завершився 30 вересня 2024 року чистий дохід компанії склав $1,35 млрд (зростання на 4% порівняно з аналогічним періодом минулого року), водночас чисті збитки становлять $365,5 млн (на 39% менше, ніж у попередньому році).
Загалом у Take-Two прогнозують, що весь фінансовий 2025 рік принесе компанії близько $5,55-5,65 млрд з прогнозами на рекордні 2026-2027 роки, які будуть підкріплені релізами нових довгоочікуваних ігор.
У компанії вкотре повторили, що вихід GTA VI має відбутися восени 2025 року і поки що жодних змін до цих планів не вносилося.
Щодо інших проєктів, то очікується, що Borderlands 4 та Mafia: The Old Country вийдуть до квітня 2026 року.
Водночас нова Mafia раніше очікувалася на початку 2025 року. До того ж у Take-Two хочуть розвести релізи цих ігор у часі, щоб вони не конкурували між собою.
Серед іншого гендиректор компанії Штраус Зельник визнав провал кіноадаптації ігор Borderlands та відзначив, що хоча й фільм «Бордерлендз» розчарував він зрештою допоміг з продажами ігор:
Очевидно, що фільм розчарував. Тим не менш, він фактично продав більше каталогу. Тож я не думаю, що це зашкодило, а, можливо, навіть трохи допомогло. Це підкреслює те, про що я говорив багато разів, а саме: складність перенесення нашої інтелектуальної власності на інший носій.
Також серед іншого у Take-Two повідомили про продаж свого інді-видавництва Private Division, яке до прикладу займається Tales of the Shire: A The Lord of The Rings.
Рішення продати видавництво пояснили низькою дохідністю, яке загалом могло «виходити в 0» тоді як у Take-Two сконцентровані на значному зростанні власних прибутків.
Щодо успіхів франшиз компанії, то серія GTA уже сягнула 435 млн загальних продажів, а GTA V зокрема уже продалася накладом у 205 млн копій.
Також серія Red Dead Redemption розійшлася накладом у 92 млн, а Borderlands — 89 млн.