Національний музей ігор Strong у США назвав цьогорічних номінантів до «Зали слави відеоігор».
Цього разу список охопив доволі велику кількість ігор. Найстарішим номінантом стала Asteroids 1979 року, а наймолодшою у списку виявилася Guitar Hero 2005 року. З доволі відомих та популярних проєктів у списку можна також відмітити оригінальну Resident Evil 1996 року та Tony Hawk’s Pro Skater 1999 року.
Нижче можете переглянути список номінантів з коротким описом, чому саме ці ігри було обрано:
- Asteroids (1979) — «запропонувала гравцям складний геймплей, яскраву графіку та інтенсивні звукові ефекти в насиченому космічному оточенні. Гра швидко витіснила популярну Space Invaders».
- Elite (1984) — «започаткувала інноваційну 3-D графіку та ідею ігор з відкритим світом, дозволивши гравцям керувати кораблями, які мандрували галактикою».
- Guitar Hero (2005) — «закликала гравців вивільнити свою внутрішню рок-зірку, слідуючи нотам на екрані граючи в такт популярній музиці на пластиковій гітарі».
- Metroid (1986) — «занурювала гравців у футуристичний світ, сповнений інноваційних пригод та виразної музики. Гра поєднала в собі платформер Super Mario Bros. від Nintendo та нелінійні елементи сюжету».
- Myst (1993) — «запрошувала гравців у заворожуючий світ таємничих загадок і примарних краєвидів. Гра використовувала ранню технологію CD-ROM, яка пропонувала велику ємність для зберігання даних, але повільний час завантаження».
- Neopets (1999) — «онлайн-світ Neopia дозволяє гравцям досліджувати різні землі, доглядати за домашніми тваринами та брати участь у потужному соціальному компоненті, доповненому можливостями спілкуватися з іншими гравцями та створювати гільдії».
- Resident Evil (1996) — «стала першою грою, яка популяризувала жанр survival horror».
- SimCity (1989) — «допомогла розширити аудиторію відеоігор, запропонувавши симулятор міського будівництва, який сподобався як дорослим, так і дітям».
- Tokimeki Memorial (1994) — «привнесла в жанр симулятора знайомств зв’язну оповідь, барвисту графіку, безпрецедентну глибину вибору та захопливий геймплей».
- Tony Hawk’s Pro Skater (1999) — «принесла спорт і культуру скейтбордингу в мільйони домогосподарств».
- Ultima (1981) — «допомогли визначити жанр комп’ютерної рольової гри».
- You Don’t Know Jack (1985) — «переосмислила формат телевізійного ігрового шоу для ринку домашніх відеоігор».
Також за посиланням можна взяти участь у голосуванні.