Космодесант, Space Marines чи маринад — один з символів Warhammer 40k. Це триметрові дядьки в силовій броні, які можуть і постріляти з непіднімних болтерів, і порубати демонів Хаосу гігантськими мечами, та й в принципі заткнути будь-яку дірку на фронті Імперіуму. Сьогодні я розповім навіщо Імператору знадобилась така потужна армія, чим космодесантники відрізняються від звичайних людей і як це взагалі — бути космодесом.
За 38 тисяч років всемогутньому Імператору нарешті набридло, що люди весь час сруться і воюють між собою. Тому він вирішив об’єднати усе людство. Звичайно ж, війною. 5-ти метровому Імпі було незручно стояти серед максимум двометрових солдатів. Його було видно за 3 кілометри і в нього весь час цілились снайпери. Імпі захотів когось, хто б прикрив його від кулі і при цьому не здох. Оскільки наше божество раніше відкрило людству секрет вирощування курей-бройлерів, воно й вирішило застосувати цю технологію до людей.
Імператор зібрав десять тисяч синків депутатів, накачав їх невідомо чим і змусив жерти комбікорм, поки ті не виростуть в трьох метрових амбалів. Далі було весело: замість золотих ролексів він видав золоту броню, замість червоної феррарі — червоний плюмаж, а замість відпусточок на Ібіцу — путівки у всі гарячі точки Терри. Назвав він їх Адептус Кустодес. Десять тисяч добре, але треба було більше. Тому Імпі вирішив робити бройлерів у промислових масштабах. Комбікорм в них був дешевший, броня з профнастилу, але зростом вони були як Кустодії і своє діло знали. Щоправда, в них було три мінуси: нестабільна психіка, термін життя до сорока років, і як виявилось вони не могли воювати в космосі без скафандрів.
Поки Терра захоплювалась, Імператор дивився в космос. Він розумів, що солдатів вистачить, а от генералів нема. Щоб не ризикувати, він вирішив перетворити армію на сімейну справу. А так як ніхто не міг зробити двадцять дітей з п’ятиметровим мужиком, прийшлось робити їх в пробірках. Часікі то тікають, тому одразу від тих пробірок він почав робити нових солдатів. Оце от четверте покоління трошки більших людей і назвали космодесантом.