Реклама

🥴 Дрейф джойконів на Nintendo Switch викликаний помилкою розробників — дослідження

Čytaty latynkoju
🥴 Дрейф джойконів на Nintendo Switch викликаний помилкою розробників — дослідження
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🥴 Дрейф джойконів на Nintendo Switch викликаний помилкою розробників — дослідження
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

З самого старту продажів Nintendo Switch страждала на одну апаратну проблему. Стіки джойконів, контролерів консолі, які можуть від’єднуватися, «дрейфували». Тобто, у грі персонаж або камера раптом починали довільно рухатися без участі гравця.

Проблема спостерігається не лише на джойконах звичайного Switch, але й на Switch Lite, де їх від’єднати неможливо і в разі виникнення дрейфу доведеться замінювати всю консоль.

Nintendo стосовно цієї проблеми небагатослівна. Компанія погоджується обмінювати джойкони, в яких є така проблема, навіть без гарантії та чека (авжеж, в країнах присутності — в Україні можна лише сподіватися на добросовісність магазину, де ви їх придбали). Також на новіших ревізіях Switch вона зустрічається нібито менше. Однак відкрито визнавати масовість дрейфу або пояснити його причини компанія до цього моменту не наважилася.

Це призвело до різних спекуляцій в дусі Стіва Джобса, який в ході антеннагейту з iPhone 4 сказав щось на кшталт «ви просто неправильно його тримаєте».

Тепер остаточно ясно, що дрейф джойконів виникає не з провини користувачів. Згідно з британським дослідженням, друковані плати мали помітний знос контактів повзунків, попри на те, що джойкони використовувалися лише кілька місяців. Саме цей знос в кінцевому підсумку призводить до дрейфу.

Також у нутрощах джойконів знайшли багато пилу, попри заяви Nintendo, що контролери від нього захищені.

У відповідь на дослідження Nintendo заявила:

Відсоток контролерів, про які повідомлялося, що в минулому виникали проблеми з аналоговим стіком, невеликий, і ми постійно вдосконалювали стіки джойконів з момент запуску в 2017 році

Nintendo

Автори дослідження, втім, закликають компанію бути більш проактивною у визнанні проблеми та заміні поламаних джойконів.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...