Дати змогу вільно провести час, незалежно пів години це після роботи чи осінній вихідний, коли за вікном злива.
Soulstone Survivors — це ізометричний bullet-hell. Ігровий процес окрім власне передбачає бігання по аренах задля винищення монстрів, за отриманий від цього досвід відкриваючи нові здібності з випадково запропонованих.
Важливо уточнення, все нижче написане стосується demo та прологу, що наразі доступні й все може сильно змінитись після фінального релізу.
Герой атакує автоматично, гравець лише направляє атаки та рухається ареною, даби не стати під атаку ворогів. Гемплей може здатись нудним через казуальність, але він доволі динамічний.Не тільки через нарощувану міць монстрів та потужність їх здібностей та босів, що тут з’являються кожну зазначену кількість знищених супротивників. А саме через вміння, що можуть давати нові здібності чи покращувати вже наявні.
Можна, наприклад зібрати майже невразливого «танка», що сміється з ворожих атак, бо має декілька різних магічних щитів та величезний запас життєвої сили. Або ж вправного чаклуна, який кожні декілька секунд буде наносити шквал з руйнівних заклять на голови бідних опонентів. Єдиного рецепта успіху не існує, але зробити щось погане теж легко, якщо обирати не думаючи.
Рівень задоволення від гри значно виростає коли, бачиш, як декілька активних вмінь поєднуються один з одним і ворог одночасно палає, заморожений та отруйний. Метеор, що падає в орду монстрів, що перед цим засмоктала чорна діра і залишає по собі лише кристалики досвіду це завжди приємно, ще й через те, що гра має яскраві візуальні ефекти та непогану оптимізацію.
Разом з тим через декілька годин таких забавок приходить розуміння, що цікавість гри деградує з кожним новим відкритим умінням після активних стадій. Тобто гравець стає сильніше, а монстри вже ні. Тоді відчувається, що має бути безліч складних досягнень заради досягнення, або ж їх доведеться вигадувати самому. Наприклад, як от зібрати всі вміння на виклик істот чи не рухатись зовсім окрім підкатів.
Дерево пасивних здібностей для покращення
В цьому головна проблема гри чи більше граєш, тим легше, а разом з цим і нудніше стає. Навіть випадковий елемент вже не викликає азарту, бо вам стає байдуже, як і ким грати, бо вам потрібно декілька кристалів конкретного кольору, щоб просто відкрити ще одну здібність, яка зробить гру ще легше і разом з тим, ще довшим отриманням наступного кристала. Гра стає не цікаво досліджувати, а тому й грати загалом.
Особливості версій. В пролозі доступно дерево пасивних умінь, кузня зброї, але всього три персонажі. У демоверсії можна грати за 6 персонажів, але немає кузні та дерева умінь. Гарна новина, що обидві версії між собою синхронізуються і прогрес між ними зберігається.