🍿 Doslidžennja: skiľky času treba vytratyty na peregljad najpopuljarnišyh serialiv 

Читати кирилицею
🍿 Doslidžennja: skiľky času treba vytratyty na peregljad najpopuljarnišyh serialiv 

Najpopuljarniši serialy 

U 2020 roci serialy staly odnym z najpopuljarnišyh vydiv rozvag. Strimingovi platformy vidnotuvaly zrostannja kiľkosti pidpysnykiv, a kapitalizacija takyh gigantiv jak Netflix zrosla na 72% v porivnjanni z poperednim rokom.

U Picodi porahuvaly, skiľky času dovelosja b vydilyty na peregljad najbiľš značuščyh dlja svitovoї popkuľtury serialiv. U rejtyng potrapyly serialy z najbiľšoju kiľkistju peregljadiv i najvyščymy ocinkamy.

Najpopuljarniši serialy 

Nomer odyn u rejtyngu muľtserial «Simpsony». Vin stav džerelom nezličennoї kiľkosti memiv i naličuje vže majže 700 epizodiv. Na znajomstvo z usima sezonamy, jaki beruť počatok v 1989 roci, pide 322 godyny bezperervnogo peregljadu.

Čytajte takož: ☄️ 8 najkraščyh fantastyčnyh serialiv pro kosmos — dobirka

Drugu pozyciju v našomu rejtyngu zajmaje teleserial «Nadpryrodne» (angl. Supernatural).

Na peregljad usih 15 sezoniv potribno vydilyty 245 godyn. Na treťomu misci opynyvsja «Doktor Haus», tryvalisť jakogo 131 godyna.

Ale buty v kursi televizijnyh trendiv zovsim ne označaje vytračaty desjatky godyn pered ekranom. Korotki, ale ne menš populjarni serialy — «Čornobyľ» vid HBO i «Ferzevyj gambit» tryvajuť vśogo 5 god 27 hv i 6 god 35 hv vidpovidno.

Jakščo navažytysja na marafon serialiv i podyvytysja vsi najbiľš rejtyngovi, dovedeťsja vytratyty 2 806 godyn. Ščo ekvivalentno 175 dnjam z urahuvannjam perervy na 8-godynnyj son.