🤤 Doslidžennja: jak snidajuť ukraїnci — burgery, boršč čy vivsjanka

Читати кирилицею
🤤 Doslidžennja: jak snidajuť ukraїnci — burgery, boršč čy vivsjanka

Snidanky ukraїnciv 

Karantynni obmežennja suttjevo spryjaly rozvytku tendenciї  zamovlennja gotovyh snidankiv dodomu abo v ofis. U servisi dostavky їži Rocket vyrišyly proanalizuvaty j z’jasuvaty jaki stravy ljubljať zamovljaty ukraїnci na snidanok.

U period z 8 do 10 ranku smakovi perevagy ukraїnciv ne zminjujuťsja. Najbiľše zamovljajuť v cej čas ce Podvijnyj Freš MakMafin. Takož velyku populjarnisť maje kartopljanyk z McDonald’s. Jakščo vyključyty z rejtyngu stravy restoraniv švydkogo harčuvannja, favorytamy je syrnyky. A oś v kategoriї «napoї» liderom vyjavyvsja klasyčnyj late.

Snidanky ukraїnciv 

Najpopuljarnišoju stravoju v period z 10 do 11 ranku je Big Mak menju. Takož, v cej čas ukraїnci aktyvno zamovljajuť čizburgery, a zamisť late — pepsi.

Čytajte takož: 😒 Naukovci vyjavyly, ščo sociaľna samoizoljacija posyljuje škidlyvi zvyčky

Ti, hto nadaje perevagu ukraїnśkij kuhni, najčastiše zupynjajuť svij vybir na kompleksnomu snidanku z kartopljanym pjure i kotletoju po-kyїvśky z Puzatoї Haty.

Takož v cej čas počynaje zrostaty populjarnisť boršču. Takym čynom, piznij snidanok plavno peretikaje v rannij obid.

U kompaniї vidznačajuť, ščo rejtyng ne zaležyť vid geografiї prožyvannja klijentiv. U vsih mistah spysok topovyh snidankiv vygljadaje praktyčno identyčno. Vynjatok stanovljať tiľky mista, v jakyh nemaje mereževyh zakladiv fastfudu.