🦈 V IKEA planujuť rozšyrennja v Ukraїni: zbiľšennja asortymentu na 40% ta perši magazyny

Читати кирилицею
🦈 V IKEA planujuť rozšyrennja v Ukraїni: zbiľšennja asortymentu na 40% ta perši magazyny

Rozšyrennja IKEA v Ukraїni

Jak povidomyv v interv’ju «Interfaks-Ukraїna» kerivnyk IKEA v Ukraїni Florian Melle, kompanija maje namir vidkryty peršyj fizyčnyj magazyn v Ukraїni ta zbiľšyty dostupnyj asortyment tovariv do 5 tysjač tovariv.

Za slovamy Floriana Melle, IKEA matyme vybirku tovariv, ščo pidhodyť dlja formatu magazyniv city store. Magazyn znahodytymeťsja v TRC Blockbuster Mall v Kyjevi, a jogo zagaľna plošča skladatyme ponad 5 tysjač kvadratnyh metriv.

Kompanija vže vidkryla biľše niž 100 dodatkovyh vakansij dlja spivrobitnykiv peršogo magazynu.

U Kyjevi vidkryjeťsja magazyn miśkogo formatu bez viddilu їži i restoranu, ale my pragnemo zapustyty їh jakomoga švydše. Zaraz my vidkryly dvi važlyvi vakansiї: food-menedžer i biznes-analityk rynku їži. Ci ljudy dopomožuť nam vidkryty kafe i zrobyty našu їžu dostupnoju dlja vsih.

Florian Melle, Kerivnyk IKEA v Ukraїni
Čytajte takož: 🦈 IKEA zapustyla internet-magazyn v Ukraїni — vže možna zamovyty akulu!

Do togo ž v planah kompaniї zbiľšyty asortyment magazynu. Jak povidomyv Florian Melle, narazi v Ukraїni osoblyvoju populjarnistju korystujuťsja tovary dlja zberigannja rečej — korobky, šafy ta moduľni rišennja PAX.

Okrim togo, ukraїnci zamovljajuť bagato riznomanitnyh aksesuariv, osoblyvo dlja kuhni.

My planujemo rozšyryty propozyciju v biľš 5 tys. artykuliv tovariv. Aktyvno pracjujemo nad tym, ščob usunuty vsi progalyny v roboti onlajn-magazynu. Pracjujemo nad rozšyrennjam i planujemo, ščo vsi ci tovary buduť dostupni vže v moment, koly my vidkryjemo fizyčnyj magazyn v Kyjevi. Biľš togo, my hočemo, ščob vony staly dostupnymy dlja pokupciv šče švydše.

Florian Melle, Kerivnyk IKEA v Ukraїni

Takož my vže raniše pysaly? V Ukraїni zapracjuvav Stripe Atlas — aľternatyva PayPal, jak v Ukraїni zapracjuvav Stripe Atlas — aľternatyva PayPal.