🚌 FlixBus zapustyv vnutrišni rejsy v Ukraїni

Читати кирилицею
🚌 FlixBus zapustyv vnutrišni rejsy v Ukraїni

FlixBus v Ukraїni

Z 8 lypnja zapuskajuťsja naprjamky:

  • Kyїv — Odesa — Zatoka
  • Kyїv — Žytomyr — Rivne — Lviv
  • Kyїv — Žytomyr — Novograd-Volynśkyj — Rivne — Lviv — Užgorod

Pasažyry vže možuť zabronjuvaty kvytky na sajti, v mobiľnomu zastosunku (iOS ta Android) čy oflajn-kasah prodažu kvytkiv.

Avtobusy, jaki buduť pracjuvaty na maršrutah — Mercedes, Man i Neoplan. Serednij vik avtobusiv – 6 rokiv, vony obladnani kondycioneramy, rozetkamy, v salonah je Wi-Fi i pracjujuť tualety.

V umovah obmeženogo v’їzdu do Jevropy možlyvisť їzdyty vseredyni kraїny stala šče biľš važlyvoju dlja ukraїnciv. V Ukraїni my počynajemo z populjarnyh naprjamkiv: Kyїv-Lviv, Kyїv-Užgorod i Kyїv-Zatoka čerez Odesu, ščob naši ukraїnśki klijenty mogly z komfortom podorožuvaty ćogo lita. Tak samo, jak na našyh mižnarodnyh maršrutah, na vnutrišnih linijah dotrymujuťsja tyh samyh standartiv dezinfekciї ta gigijeny, ščo i na mižnarodnyh linijah FlixBus, ščob pasažyry vidčuvaly sebe v bezpeci, vyrušajučy z namy v podorož.

Mihal Leman, Dyrektor FlixBus v Ukraїni ta Poľšči
  • Linija Kyїv-Odesa-Zatoka vidpravljajeťsja tryči na tyždeń: u p’jatnycju, subotu ta nedilju z Kyjeva o 22:50 z prybuttjam o 6:00 do Odesy, i 7:50 za Zatoku. Nazad avtobus vyrušaje v subotu, nedilju i ponedilok o 19:00 z Zatoky, o 20:50 robyť zupynku v Odesi, i o 4:10 prybuvaje do Kyjeva.
  • Linija Kyїv-Lviv kursuvatyme ščodenno z vidpravlennjam o 7:50 z Kyjeva i prybuttjam o 15:00 do Lvova. Nazad avtobus vyїždžaje o 10:00 zi Lvova i prybuvaje o 17:00 do Kyjeva. Zupynky takož buduť v Žytomyri ta Rivnomu.
  • Maršrut Kyїv-Užgorod bude pracjuvaty na zapuščenij raniše liniї Kyїv-Videń, jaka їzdyť dviči na tyždeń: u seredu i subotu avtobus vidpravljajeťsja z Kyjeva o 7:50 i prybuvaje do Užgoroda o 21:25, z zupynkamy v Žytomyri, Novogradi-Volynśkomu , Rivnomu ta Lvovi. Nazad avtobus vyїždžaje v ponedilok i p’jatnycju o 4 ranku z Užgoroda i prybuvaje o 15:55 do Kyjeva.
Čytajte takož: ⛷ Na Lvivščyni pobudujuť girśkolyžnyj kurort — de same ta koly

Novi liniї zapuščeni v partnerstvi z avtobusnym partnerom FlixBus — kompanijeju Euroclub.

Avtobusy zberegly oryginaľne brenduvannja Euroclub ta majuť zeleni naklejky In copperation with FlixBus, za jakymy їh možna bude identyfikuvaty na avtobusnyh zupynkah.

Takož my vže raniše pysaly? Servis orendy velosypediv Nextbike u Kyjevi zminyvsja na Bikenow — novyj zastosunok ta menša vartisť, jak cervis orendy velosypediv Nextbike u Kyjevi zminyvsja na Bikenow — novyj zastosunok ta menša vartisť.