fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚲 Сервіс оренди велосипедів Nextbike у Києві змінився на Bikenow — новий застосунок та менша вартість

🚲 Servis orendy velosypediv Nextbike u Kyjevi zminyvsja na Bikenow — novyj zastosunok ta menša vartisť
Відтепер варість разової поїздки до 30 хвилин знизили з 30 гривень до 20.
Vidteper varisť razovoї poїzdky do 30 hvylyn znyzyly z 30 gryveń do 20.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Заміна Nextbike на Bikenow. Як повідомив співзасновник Nextbike Олексій Кушка, компанія проведе ребрендинг сервісу й тепер він називатиметься Bikenow. До цього компанія працювала в рамках німецької франшизи сервісу оренди велосипедів, проте тепер це буде остаточно українська організація. До кінця цього тижня проводять тестування основних моментів нової системи, а вже з наступного тижня відбудеться офіційне відкриття. Читатйте також: 🛴 Bolt планує запустити оренду самокатів та свою доставку їжі в Києві. Також в рамках ребрендингу в компанії пообіцяли покращити роботу сервісу, зокрема, систему замків та стабільність застосунку. Новий сервіс працюватиме так: Для його роботи потрібно буде завантажити новий застосунок (iOS та Android) та перепідключити платіжну карту Чинні акаунти та позитивний залишок грошових коштів на акаунті буде автоматично перенесено в нову систему. Потрібно буде авторизуватись у новому застосунку. У разі виникнення проблем звертайтесь до технічної підтримки bikenow. Всі чинні паркувальні локації залишаються на звичних місцях та додаються нові Принцип користування велосипедами залишається колишнім — безстанційний прокат Декілька типів абонементів: місячний (399 ₴), на 3 місяці (999 ₴), сезонний (1499 ₴) За поїздки та рекомендації друзям можна буде отримувати бонуси, якими теж можна розраховуватись Також для роботи з Bikenow не потрібно видаляти свій обліковий запис з Nextbike, ним можна надалі скористатись у Харкові, Львові, Одесі та Вінниці. https://www.youtube.com/watch?v=99D2OHhNi44 Раніше ми вже писали, як у Києві з’явилась інтерактивна мапа для велосипедистів.
Реклама 👇 Замовити

Заміна Nextbike на Bikenow

Як повідомив співзасновник Nextbike Олексій Кушка, компанія проведе ребрендинг сервісу й тепер він називатиметься Bikenow.

До цього компанія працювала в рамках німецької франшизи сервісу оренди велосипедів, проте тепер це буде остаточно українська організація. До кінця цього тижня проводять тестування основних моментів нової системи, а вже з наступного тижня відбудеться офіційне відкриття.

🚲 Сервіс оренди велосипедів Nextbike у Києві змінився на Bikenow — новий застосунок та менша вартість 1

Читайте також: 🛴 Bolt планує запустити оренду самокатів та свою доставку їжі в Києві

Також в рамках ребрендингу в компанії пообіцяли покращити роботу сервісу, зокрема, систему замків та стабільність застосунку.

Новий сервіс працюватиме так:

  • Для його роботи потрібно буде завантажити новий застосунок (iOS та Android) та перепідключити платіжну карту
  • Чинні акаунти та позитивний залишок грошових коштів на акаунті буде автоматично перенесено в нову систему. Потрібно буде авторизуватись у новому застосунку. У разі виникнення проблем звертайтесь до технічної підтримки bikenow.
  • Всі чинні паркувальні локації залишаються на звичних місцях та додаються нові
  • Принцип користування велосипедами залишається колишнім — безстанційний прокат
  • Декілька типів абонементів: місячний (399 ₴), на 3 місяці (999 ₴), сезонний (1499 ₴)
  • За поїздки та рекомендації друзям можна буде отримувати бонуси, якими теж можна розраховуватись

Також для роботи з Bikenow не потрібно видаляти свій обліковий запис з Nextbike, ним можна надалі скористатись у Харкові, Львові, Одесі та Вінниці.

Раніше ми вже писали🚲 Сервіс оренди велосипедів Nextbike у Києві змінився на Bikenow — новий застосунок та менша вартість 2🚲 У Києві з’явилась інтерактивна мапа для велосипедистів , як у Києві з’явилась інтерактивна мапа для велосипедистів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: