🍁 MOZ proponuje zaboronyty spaljuvaty lystja, posypaty dorogy sillju ta obrizaty dereva

Читати кирилицею
🍁 MOZ proponuje zaboronyty spaljuvaty lystja, posypaty dorogy sillju ta obrizaty dereva

Ministerstvo ohorony zdorov’ja zaproponuvalo do gromadśkogo obgovorennja projekt z novymy sanitarnymy normamy.

Seredovyšče dlja ljudej z invalidnistju

Novi normy peredbačajuť šyrokyj (120 santymetriv) i pologyj z’їzd z trotuaru čy velodorižky ta parkuvaľni stovpčyky. Neobhidni pandusy z naležnoju šyrynoju ta uhylom abo lift na kožnomu z vyhodiv pidzemnyh i nadzemnyh pišohidnyh perehodiv, a takož lavy dlja sydinnja vzdovž vulyć kožni 300 metriv.

MOZ

Vbyraľni

Proponujeťsja zbiľšyty kiľkisť gromadśkyh vbyraleń ta zaboronyty vbyraľni bez kanalizaciї.
U zoni, de guljajuť ljudy, optymaľna vidstań miž vbyraľnjamy – do 700 metriv, a v ljudnyh miscjah – do 300 metriv. Tualety povynni obladnaty stolamy dlja spovyvannja nemovljaty ta zabezpečyty dostup do pytnoї vody.

MOZ

Smittja

Za novymy normamy, urny na trotuarah potribno vstanovljuvaty kožni 60 metriv. Smittjevi kontejnery buduť rozdiľnymy i obov’jazkovo z kryškamy.

MOZ

Spaljuvannja lystja

MOZ proponuje zaboronyty spaljuvaty lystja, zamisť ćogo vyvozyty jogo na polja kompostuvannja.

MOZ

Obrizannja derev

Planujuť zaboronyty obrizaty dereva «dlja omolodžennja». Taka obrizka zmenšuje rozmir krony dereva ta pogiršuje očyščennja povitrja.

MOZ

Siľ na dorogah

Takož bude zaboroneno posypaty dorogy sillju.

Vnosyty propozyciї do zaproponovanogo dokumenta možna vprodovž misjacja z dnja opublikuvannja, nadislavšy їh na elektronnu adresu [email protected] abo na adresu: 01601, m. Kyїv, vul. Gruševśkogo, 7.

Čytajte takož pro te, ščo u Kyjevi na stanciї metro «Luk’janivśka» vidkryly?‍♂️ U Kyjevi na stanciї metro «Luk’janivśka» vidkryly prozoryj ofis policiї: jak vygljadaje prozoryj ofis policiї.