✈️ Ukraїna stala rekordsmenom Jevropy za tempamy zrostannja aviaperevezeń

Читати кирилицею
✈️ Ukraїna stala rekordsmenom Jevropy za tempamy zrostannja aviaperevezeń

Ministr infrastruktury Volodymyr Omeljan povidomyv, ščo Ukraїna stala rekordsmenom Jevropy za tempamy zrostannja aviaperevezeń u 2018 roci.

Pro ce Omeljan napysav na svoїj storinci v Facebook.

✈️ Ščo vidomo

«Spočatku ty pracjuješ na rejtyng, a potim rejtyng pracjuje na tebe. Ukraїna – absoljutnyj rekordsmen Jevropy za tempamy zrostannja aviacijnyh pasažyrśkyh perevezeń v 2018 roci. A letovyšče Lvova roste šče biľšymy tempamy – 50%», – povidomyv Omeljan.

✈️ Rejtyng

Zgidno z opublikovanym rejtyngom, tempy zrostannja aviaperevezeń v Ukraїni v 2018 roci stanovljať 24,5%. Druge misce zajmaje Gruzija z 23,6%. Tretje – Lytva z 19,2%.

zrostannja aviaperevezeń

Jak povidomljaloś raniše, u Minfrastruktury zajavyly, ščo ukraїnśki aviakompaniї zbiľšyly pokaznyk svojeї punktuaľnosti. U rejtyngu punktuaľnosti perše misce distaloś aviakompaniї «Motor Sič». Vona vykonala včasno 98,8% rejsiv. Dali rozmistylyś «Roza vitriv» ta Yanair z pokaznykamy 92,6% i 88,9% vidpovidno.

Z sičnja po červeń 2018 roku ukraїnśki aeroporty obslužyly 8,9 mln pasažyriv. Ce na 26% biľše v porivnjanni z 2017 rokom.

Čytajte takož pro te, ščo ukraїnśkyj rynok digital-reklamy stav liderom? Digital-reklama: ukraїnśkyj rynok stav liderom za tempom zrostannja v Jevropi za tempom zrostannja v Jevropi.