fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 Digital-реклама: український ринок став лідером за темпом зростання в Європі

💻 Digital-reklama: ukraїnśkyj rynok stav liderom za tempom zrostannja v Jevropi
Digital-реклама стає популярнішою на європейському ринку. Її обсяги виросли майже на 14% за останній рік. Цього року до звіту AdEx Benchmark увійшли 28 країн, серед них і Україна.
Digital-reklama staje populjarnišoju na jevropejśkomu rynku. Її obsjagy vyrosly majže na 14% za ostannij rik. Cogo roku do zvitu AdEx Benchmark uvijšly 28 kraїn, sered nyh i Ukraїna.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  💻 Digital-реклама на європейському ринку. Європейське Бюро інтерактивної реклами (IAB Europe) опублікувало свіже дослідження AdEx Benchmark 2018. Україна вперше зявилась у звіті та одразу опинилась на першій позиції за зростанням обсягів digital-реклами серед 28 європейських країн. 💻 Що за дослідження. IAB Europe опублікувало дослідження AdEx Benchmark 2018. Його називають головним орієнтиром у сфері європейської інтернет-реклами. Цього року до звіту увійшли 28 країн, серед них і Україна. Digital-реклама — реклама, що розміщується в інтернеті, переважно на добре зарекомендованих та популярних веб-сайтах. У дослідженні ринок реклами розділили на три категорії: дисплейна (медійна), пошукова, майданчики для оголошень та каталоги. 💻 Головні тези. загальний обсяг ринку склав 55,1 млрд євро; у 2018 році європейський ринок цифрової реклами виріс на 13,9%; на пошукову рекламу довелося 45,3% всіх витрат або 24,9 млрд євро; на функціональну витратили 42,2% або 23,2 млрд; найменше витратили на майданчики для оголошень та каталоги – 12,5% або 6,8 млрд. 💻 Рейтинг. У цьому році у топ-5 ринків за темпами зростання увійшли країни Центральної та Східної Європи. На першому місці йде Україна. Пятірка кращих виглядає так: Україна - 26,9%; Росія - 24,9%; Білорусь - 23,6%; Чехія - 20,9%; Сербія - 20,1%. IAB – це міжнародна асоціація учасників ринку реклами, в яку входять понад 650 компаній (серед них представники Google, Bloomberg Media, Microsoft, Amazon та інші). Її місія – розробляти галузеві стандарти, проводити дослідження та зробити так, щоб digital став зрозумілим і ефективним. Дивіться також альтернативний логотип Києва від школи Projector.
Реклама 👇 Замовити

💻 Digital-реклама на європейському ринку

Європейське Бюро інтерактивної реклами (IAB Europe) опублікувало свіже дослідження AdEx Benchmark 2018. Україна вперше з’явилась у звіті та одразу опинилась на першій позиції за зростанням обсягів digital-реклами серед 28 європейських країн.

💻 Digital-реклама: український ринок став лідером за темпом зростання в Європі 1

💻 Що за дослідження

IAB Europe опублікувало дослідження AdEx Benchmark 2018. Його називають головним орієнтиром у сфері європейської інтернет-реклами. Цього року до звіту увійшли 28 країн, серед них і Україна.

Digital-реклама — реклама, що розміщується в інтернеті, переважно на добре зарекомендованих та популярних веб-сайтах.

У дослідженні ринок реклами розділили на три категорії: дисплейна (медійна), пошукова, майданчики для оголошень та каталоги.

💻 Digital-реклама: український ринок став лідером за темпом зростання в Європі 2

💻 Головні тези

  • загальний обсяг ринку склав 55,1 млрд євро;
  • у 2018 році європейський ринок цифрової реклами виріс на 13,9%;
  • на пошукову рекламу довелося 45,3% всіх витрат або 24,9 млрд євро;
  • на функціональну витратили 42,2% або 23,2 млрд;
  • найменше витратили на майданчики для оголошень та каталоги – 12,5% або 6,8 млрд.

💻 Digital-реклама: український ринок став лідером за темпом зростання в Європі 3

💻 Рейтинг

У цьому році у топ-5 ринків за темпами зростання увійшли країни Центральної та Східної Європи. На першому місці йде Україна. П’ятірка кращих виглядає так:

  1. Україна – 26,9%;
  2. Росія – 24,9%;
  3. Білорусь – 23,6%;
  4. Чехія – 20,9%;
  5. Сербія – 20,1%.

IAB – це міжнародна асоціація учасників ринку реклами, в яку входять понад 650 компаній (серед них представники Google, Bloomberg Media, Microsoft, Amazon та інші). Її місія – розробляти галузеві стандарти, проводити дослідження та зробити так, щоб digital став зрозумілим і ефективним.

Дивіться також альтернативний логотип💻 Digital-реклама: український ринок став лідером за темпом зростання в Європі 4🌰 Новий логотип Києва від школи Projector можна використовувати безкоштовно: як виглядає Києва від школи Projector.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: