⚙️ Promyslove vyrobnyctvo v Ukraїni za rik zroslo na 4,4%

Читати кирилицею
⚙️ Promyslove vyrobnyctvo v Ukraїni za rik zroslo na 4,4%

V Ukraїni promyslove vyrobnyctvo pryskorjuje svoje zrostannja vže drugyj pospiľ misjać.

Pro ce svidčať dani Deržavnoї služby statystyky.

promyslove vyrobnyctvo

⚙️ Jak zminjuvalysja pokaznyky

U kvitni promyslove vyrobnyctvo ukraїnśkoї deržavy v porivnjanni z analogičnym misjacem mynulogo roku zroslo u svoїh obsjagah na 5,2%. Z korekcijeju na efekt kalendarnyh dniv promvyrobnyctvo u kvitni-2019 do kvitnja-2018 zroslo na 4,4%.

promyslove vyrobnyctvo

⚙️ Indyviduaľni indeksy

Zgidno z danymy vidomstva, u kvitni-2019 do kvitnja-2018 zrostannja stanovylo: u pererobnij promyslovosti – 7,4%; u dobuvnij promyslovosti i rozrobci kar’jeriv – 2,7%; u postačanni elektroenergiї, gazu, pary ta kondycionovanogo povitrja – 0,3%.

Za 2018 rik pererobna promyslovisť zrosla na 0,2%, dobuvna promyslovisť ta rozroblennja kar’jeriv – na 2,1%, postačannja elektroenergiї, gazu, pary ta kondycionovanogo povitrja – na 2,8%.

promyslove vyrobnyctvo

⚙️ Ščo take indeks promyslovoї produkciї

Ce vidnosnyj pokaznyk, jakyj harakteryzuje zminu masy vyroblenyh materiaľnyh blag u potočnomu periodi u porivnjanni z bazysnym.

Indyviduaľni vidobražajuť zminu vypusku odnogo produktu. Zagaľni pokazujuť, u skiľky raziv zbiľšylaś vartisť vsijeї produkciї v rezuľtati zminy tiľky її fizyčnogo obsjagu pry vyključenni vplyvu dynamiky cin.

Čytajte takož pro te, ščo Ukraїna na treťomu misci za investycijamy? Ukraїna na treťomu misci za investycijamy do VVP sered kraїn, ščo rozvyvajuťsja do VVP sered kraїn, ščo rozvyvajuťsja.