U Facebook teper možna vidstežuvaty čas, provedenyj v socmereži

Читати кирилицею
U Facebook teper možna vidstežuvaty čas, provedenyj v socmereži

Možna vstanovyty ščodennyj limit i otrymuvaty nagaduvannja, ščob zupynytysja pislja togo, jak vaš čas vyčerpavsja. Takož vidkryty jarlyky dostupu do nalaštuvań, spoviščeń, kanaliv novyn ta druziv. Poky ščo funkcija dostupna v mobiľnomu dodatku socmereži.

 Jak korystuvatysja novoju funkcijeju

 Jak povidomljajeťsja, Facebook počav rozrobljaty cej instrument šče v červni. Prote zatrymka stalasja čerez te, ščo rozrobnyky hotily vypravyty usi možlyvi pomylky perš niž globalizuvaty zapusk instrumentu.  Ščob nalaštuvaty jogo v socmereži, potribno zajty v rozdil «Nalaštuvannja ta pryvatnisť», potim obraty vkladku Your Time on Facebook i tam vstanovyty nagaduvannja.

Funkciї, ščo polipšujuť vaše žyttja v cyfrovomu sviti stajuť dostupnymy dlja šyrokogo kola korystuvačiv smartfoniv. Pytannja poljagaje v tomu, naskiľky prosto zahovaty ci funkciї v menju «Nalaštuvannja», ščob dijsno zmusyty ljudej pereorijentuvatyś na biľš zdorovu povedinku v socmerežah i svidome spožyvannja kontentu.

Do slova, raniše my publikuvalyŠčo take Facebook Pay ta koly čekaty na cej servis v Ukraїni material pro te, ščo take Facebook Pay ta koly čekaty na cej servis v Ukraїni.