V Odesi zapustyly akselerator miśkyh proektiv — Betamisto

Читати кирилицею
V Odesi zapustyly akselerator miśkyh proektiv — Betamisto

Akselerator pidhodyť dlja proektiv, jaki bažajuť vyrišuvaty problemy sučasnyh ukraїnśkyh mist i vidpovidajuť pevnym kryterijam programy. Pryjom proektnyh zajav rozpočavsja 4 žovtnja i tryvatyme do 1 grudnja.

Ščo proponuje programa

Proekty, ščo projduť vidbir, otrymajuť dostup do trymisjačnoї programy akseleraciї, jaka bude ohopljuvaty jak pytannja stvorennja i upravlinnja tehnologičnymy produktamy, tak i rizni aspekty žyttjedijaľnosti sučasnogo mista, vključajučy pidgotovku do učasti v deržavnyh zakupivljah. Sered možlyvostej zajavleno: 200 navčaľnyh godyn; mentorśka pidtrymka; dostup do resursiv; pidgotovka do učasti v tenderah.

Na stvorennja proektu komandu nadyhnuly pryklady realizaciї iniciatyvy Startup-In-Residence v takyh velykyh mistah, jak San-Francysko i Amsterdam. Na sajti pojasnjujuť, čomu je neobhidnisť u pojavi akseleratora miśkyh proektiv: «Municypaľni organy ridko možuť sobi dozvolyty staty rannimy korystuvačamy innovacijnyh rišeń, oskiľky ce, jak pravylo, pov’jazane z finansovymy ryzykamy i vymagaje švydkogo pryjnjattja rišeń. Isnujuči mehanizmy deržavnyh zakupiveľ ta pryjnjattja rišeń pryzvodjať do togo, ščo mista vyjavljajuťsja pryrečenymy na vykorystannja zastarilyh, dobre obkatanyh, tehnologij. Odnočasno molodi iniciatyvni pidpryjemci, ščo volodijuť kreatyvnym potencialom i bažajuť vzjaty učasť u vyrišenni aktuaľnyh problem rozvytku mist, pozbavleni praktyčnyh možlyvostej ce zrobyty čerez skladnyj proces deržavnyh zakupiveľ ta vysokyh vymog do їh učasnykiv»

Do slova, raniše my pysalyArhitektory ta urbanisty Dnipra rozpovily, jak pokraščuvatymuť misto pro te, ščo sučasni arhitektory, dyzajnery ta urbanisty Dnipra prezentuvaly svoї proekty rozvytku mista na vidkrytij zustriči «ARCHIKIDZ! Talks: misto ožyvaje».