fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Архітектори та урбаністи Дніпра розповіли, як покращуватимуть місто

Arhitektory ta urbanisty Dnipra rozpovily, jak pokraščuvatymuť misto
Сучасні архітектори, дизайнери та урбаністи Дніпра презентували свої проекти розвитку міста на відкритій зустрічі «ARCHIKIDZ! Talks: місто оживає». Подія  зібрала ініціативних жителів Дніпра, щоб розповісти, як змінюється місто, яким воно буде найближчим часом і яка роль городян у цих змінах
Sučasni arhitektory, dyzajnery ta urbanisty Dnipra prezentuvaly svoї proekty rozvytku mista na vidkrytij zustriči «ARCHIKIDZ! Talks: misto ožyvaje». Podija  zibrala iniciatyvnyh žyteliv Dnipra, ščob rozpovisty, jak zminjujeťsja misto, jakym vono bude najblyžčym časom i jaka roľ gorodjan u cyh zminah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рух ARCHIKIDZ! в Дніпрі, який обєднує творчих і ініціативних людей, сучасних містобудівників і урбаністів, дає початок новому міському світогляду, розвиває інноваційне і креативне мислення. На часі дізнатися, що розповіли дизайнери, архітектори та урбаністи на зустрічі із містянами. Хто та про що говорив . На ARCHIKIDZ! Talks говорили про інклюзію, зелену архітектуру, творчість та соціальну відповідальність. Таким чином, натхненники фестивального руху ARCHIKIDZ! у Дніпрі не тільки познайомились один з одним, а й почули думки своїх соратників. Зокрема, на заході були такі спікери, які говорили про такі речі: Аліна Солнишкіна – інклюзивна культура в освіті в європейських країнах. Марія Ложка від фонду Влади Брусилівської – ігрові модулі CUBA BUBA для дитячих лікувальних установ. Сергій Горбань і Лариса Болтрушевич – гончарна майстерня з прекрасним садом на схилах міської балки. Волонтер, член правління ГО Ріка життя Світлана Волович – профорієнтаційний проект DREAM PRO для підлітків та юнацтва з сімей українських військових і дитячих будинків сімейного типу. Світлана Кульбашна – відкриття приватного парку для відвідування. Фаїна Єренбург, арт-директор бренду DAVIS Casa – будівництво дитячого садка в Японії як приклад міжнародного досвіду. Світлана Скрипник – медитативний дзен-живопис для розвитку творчого потенціалу і здоровя. Радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб – реалізовані проекти нових шкіл, лікувальних установ і міських просторів в області як приклад співпраці обласної адміністрації та сучасних архітекторів. Архітектори Олексій Валентіров і Сергій Дербін – розвиток інклюзивного простору в Дніпропетровській області. Незабаром команда планує провести у Дніпрі тематичний фестиваль. Дату оголосять згодом. Тема фесту: зелене місто. Нагадаємо, що у історичному серці Львова приберуть рекламні вивіски.
Реклама 👇 Замовити

Рух ARCHIKIDZ! в Дніпрі, який об’єднує творчих і ініціативних людей, сучасних містобудівників і урбаністів, дає початок новому міському світогляду, розвиває інноваційне і креативне мислення. На часі дізнатися, що розповіли дизайнери, архітектори та урбаністи на зустрічі із містянами.

Хто та про що говорив 

На ARCHIKIDZ! Talks говорили про інклюзію, зелену архітектуру, творчість та соціальну відповідальність. Таким чином, натхненники фестивального руху ARCHIKIDZ! у Дніпрі не тільки познайомились один з одним, а й почули думки своїх соратників.

Зокрема, на заході були такі спікери, які говорили про такі речі:

  • Аліна Солнишкіна – інклюзивна культура в освіті в європейських країнах.
  • Марія Ложка від фонду Влади Брусилівської – ігрові модулі CUBA BUBA для дитячих лікувальних установ.
  • Сергій Горбань і Лариса Болтрушевич – гончарна майстерня з прекрасним садом на схилах міської балки.
  • Волонтер, член правління ГО «Ріка життя» Світлана Волович – профорієнтаційний проект DREAM PRO для підлітків та юнацтва з сімей українських військових і дитячих будинків сімейного типу.
  • Світлана Кульбашна – відкриття приватного парку для відвідування.
  • Фаїна Єренбург, арт-директор бренду DAVIS Casa – будівництво дитячого садка в Японії як приклад міжнародного досвіду.
  • Світлана Скрипник – медитативний дзен-живопис для розвитку творчого потенціалу і здоров’я.
  • Радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб – реалізовані проекти нових шкіл, лікувальних установ і міських просторів в області як приклад співпраці обласної адміністрації та сучасних архітекторів.
  • Архітектори Олексій Валентіров і Сергій Дербін – розвиток інклюзивного простору в Дніпропетровській області.

Архітектори та урбаністи Дніпра розповіли, як покращуватимуть місто 1

Незабаром команда планує провести у Дніпрі тематичний фестиваль. Дату оголосять згодом. Тема фесту: зелене місто.

Нагадаємо, що у історичному серці Львова приберутьАрхітектори та урбаністи Дніпра розповіли, як покращуватимуть місто 2Центр Львова очистять від реклами рекламні вивіски.

Джерело: ARCHIKIDZ!UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: