Stalo vidomo, jakyj elektromobiľ najkrašče prodajeťsja u Jevropi

Читати кирилицею
Stalo vidomo, jakyj elektromobiľ najkrašče prodajeťsja u Jevropi

Onovlenyj Nissan Leaf stav najbiľš prodavanym elektromobilem v Jevropi v I pivričči 2018 roku zi rezuľtatom 18 tys prodanyh vlasnykam avtomobiliv i 37 tys poperednih zamovleń. Pry ćomu za toj že period v SŠA prodaly vśogo 6 tys ekzempljariv cijeї modeli. Pro ce informuje ITC.

Ščo varto znaty pro pokaznyky, jaki maje cej elektromobiľ na rynku

Za oficijnymy danymy, v period z sičnja po červeń 2018 roku v Jevropi bulo postavleno na oblik ponad 18 tys elektromobiliv Nissan Leaf. Pry ćomu kiľkisť poperednih zamovleń, vykonanyh iz žovtnja 2017 roku, vže perevyščyla 37 tysjač. Svij novyj elektromobiľ poky otrymav lyše kožen drugyj zamovnyk.

Takym čynom vyrobnyk poky ne može zadovoľnyty popyt na danu modeľ v Jevropi. Ce svidčyť jak pro її vysoku populjarnisť, tak i ne najvyšči tempy vyrobnyctva. Razom z tym tiľky za ostannij misjać bulo vidvantaženo 6 tys ekzempljariv ćogo elektromobilja.

Cikavo, ščo jevropejśkyj rynok pomitno aktyvniše vidguknuvsja na novu modeľ. Tym časom u SŠA Nissan Leaf z pokaznykom 6 ty prodanyh avtivok posidaje lyše 5 shodynku v rejtyngu prodaživ pislja vsih tŕoh modelej Tesla (Model S, Model X, Model 3) i Chevy Bolt EV. V cilomu koncern Nissan-Renault dominuje na jevropejśkomu rynku elektromobiliv, adže maje ne tiľky Nissan Leaf, a j dosyť populjarnu modeľ Renault Zoe.

Raniše my rozpovidaly«Jevrobljaha» čy vžyvanyj elektromobiľ — i ščo ne tak z oboma variantamy, čomu kupivlja vžyvanogo elektromobilja vygidniša za prydbannja «jevrobljah».